نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون کلاه قرمزی نوروز 96 پخش میشود ؟
کلاه قرمزی ، ایرج طهماسب
کلاه قرمزی این برنامه دوست داشتنی و پرطرفدار بین بچه ها و بزرگترها که درباره پخش آن در نوروز 96 حواشی زیادی وجود دارد.
تاریخ انتشار : 26 آبان 1395

کلاه قرمزی 96 

از سال 73 ایرج طهماسب به همراهی حمید جبلی به دو عروسک به نام های " کلاه قرمزی و پسرخاله " جان دادند و این دو عروسک دوست داشتنی تبدیل به یکی از خاطره انگیزترین عروسک های تاریخ تلویزیون و حتی سینمای ایران شدند. بچه های دو دهه با این دو عروسک خاطره بازی کردند و حالا این دو پسرخاله وارد دهه سوم زندگیشان شده اند..

کلاه قرمزی

نوروز 96 کلاه قرمزی داریم ؟

کلاه قرمزی امروز تنها عروسک دوست داشتنی این مجموعه نیست، امروز آقای همساده، فامیل دور، عزیزم ببخشید، دختر همسایه، ببعی، جیگر، پسر عمه زا، گابی، بچه فامیل دور ، دیوی و گیگیلی همراه با این دو عروسک و آقای مجری به خانه ها می آیند و برای لحظاتی شما را به خاطرات دور و نزدیک پرتاب می کنند که هر کدامشان برای خود تبدیل به یک وزنه سنگین در این مجموعه شده اند که نبود هر یک دل مخاطبان بسیاری را به لرزه می اندازد.

کلاه قرمزی، بازیگر عروسکی که سال هاست مشهور شده و همه به خصوص کودکان، او را می شناسند. فیلم های این عروسک که باید گفت توسط ایرج طهماسب و حمید جبلی خلق شده از پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینمای ایران است. اما سریال نوروزی کلاه قرمزی که جدیدترین برنامه این عروسک مشهور است هرسال با حواشی زیادی همراه بوده؛ حواشی ای که بیشتر شبیه به شایعات ساختگی با اهدافی مشخص می ماند.

کلاه قرمزی

سری جدید کلاه قرمزی

این برنامه پرمخاطب عروسکی، همواره با شایعات دیگری نیز مبنی بر پخش شدن یا نشدن به همراه بوده است؛ شایعه ای که عده ای معتقدند عوامل ساخت این برنامه و به دلیل بازار گرمی به راه می اندازند!

پخش مجموعه کلاه قرمزی در نوروز سال 96 در شرایطی که 5 ماه تا فرودورین ماه زمان باقی مانده هنوز در هاله ای از ابهام است.

براساس اعلام شبکه دو سیما، درخصوص پخش در نوروز 1396 صحبت هایی صورت گرفته اما تاکنون هیچ چیز قطعی نشده است.

چندی پیش حمید مدرسی تهیه کننده مجموعه کلاه قرمزی از احتمال پخش این مجموعه در نوروز 96 و یا ساخت فیلم سینمایی کلاه قرمزی سخن گفته بود که قطعی شدن آن را منوط بر نتیجه جلسه خود با شبکه دو سیما دانست.

حال باید دید که آیا تهیه کننده کلاه قرمزی طی جلساتی که با شبکه دو سیما خواهد داشت نتیجه آن موجب ساخت و پخش سری جدید کلاه قرمزی این عروسک محبوب بزرگترها و کودک و نوجوانان در نوروز 96 می شود یا خیر؟

کلاه قرمزی نوروز 96 پخش میشود ؟

کلاه قرمزی نوروز 96 پخش میشود ؟
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 37
برگرفته از میزان -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 29 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف