نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون اضافه شدن عروسک های جدید به کلاه قرمزی 96
کلاه قرمزی ، محمدرضا هدایتی
محمدرضا هدایتی خبرهای جدیدی از برنامه کلاه قرمزی دارد و میگوید قرار است عروسک های جدید به کلاه قرمزی اضافه شود.
تاریخ انتشار : 14 آذر 1395

حضور عروسک جدید در کلاه قرمزی

مجموعه تلویزیونی کلاه قرمزی کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو ویژه سال ٩٦ در جدول پخش برنامه های نوروزی این شبکه قرار گرفت.

محمدرضا هدایتی بازیگر تلوزیون و صداپیشه پسر عمه زا در مجموعه کلاه قرمزی در خصوص ساخت سری جدید کلاه قرمزی گفت:صحبت هایی برای کلاه قرمزی 96 شده و احتمالا آقای طهماسبی عروسک جدید می سازد تا بچه ها در تمرین روی این عروسک ها تست شخصیت و تست صدا دهند و در آخر یکی از آنها انتخاب می شود و به بقیه عروسک ها اضافه خواهد شد.

محمدرضا هدایتی گفت :پسرعمه زا اولین شخصیتی بود که بعد از کلاه قرمزی و پسرخاله به این گروه اضافه شد.

کلاه قرمزی ، پسرخاله ، جیگر ، دیبی ، ببعی، گابی ، دختر همساده ، فامیل دور ، بچه فامیل دور ، ببخشید عزیزم و ... از شخصیت های «کلاه قرمزی» بودند.

کلاه قرمزی

محمدرضا هدایتی صداپیشه ی پسرعمه زا

 وی ادامه داد:ما در این سال ها عروسک های زیادی داشتیم که بعضی از آنها هنوز هستند و بعضی هم تغییر کردند. هنوز ساخت کلاه قرمزی شروع نشده فعلا صحبت ها شروع شده تا به قولی آماده باش باشیم.


هدایتی در ادامه در خصوص فعالیت جدید عنوان کرد:در حال حاضر سر کاری نیستم. بیشتر منتظر پروژه «ماه تی تی» آقای میر باقری هستم، قرار داد بستم و فکر میکنم اواخر سال کارم شروع شود.

 

گفتنی است مجموعه تلویزیونی «کلاه قرمزی» کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو ویژه سال ٩٦ در جدول پخش برنامه های نوروزی این شبکه قرار گرفت.
 
کلاه قرمزی

عروسک جدید در کلاه قرمزی امسال


«کلاه قرمزی» از عروسک هایی است که با چند نسل از مخاطبان سیما همراه بوده است و همه ساله با اتفاقات تازه ای به تلویزیون می­ آید تا قصه ای متفاوت از زندگی عادی مردم روایت کند.

این مجموعه به تهیه کنندگی حمید مدرسی؛ کارگردانی و اجرای ایرج طهماسب نوروز امسال از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

اضافه شدن عروسک های جدید به کلاه قرمزی 96

اضافه شدن عروسک های جدید به کلاه قرمزی 96
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف