نمناک سرگرمیگوناگون فروش کلم پلاستیکی به جای کلم طبیعی در فروشگاه + فیلم
کلم پلاستیکی ، کلم های پلاستیکی
گفته شده که در بریتانیا در فروشگاه های مواد غذایی کام هایی به فروش میرسد که نه تنها قابل خوردن نیستند بلکه جنس آن ها هم پلاستیکی است.

 آیا کلم های پلاستیکی صحت دارند؟!

تقریبا به مدت چند ماه پیاپی است که خبرهایی از سرتاسر بریتانیا در رسانه های این کشور در مورد پلاستیکی بودن کلم ها منتشر می شوند و آنها حتی برخی ویدیو ها را که توسط خودشان ضبط شده اند را برای اثبات این موضوع در صفحات مجازی منتشر کردند تا نشان دهنده که کلم هایی که آنها خریداری می کنند کاملا پلاستیکی هستند.

اما آیا این کلم های پلاستیکی صحت دارند؟!جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

اگرچه به مدت چندین ماه است که ساکنین بریتانیا در طی برخی ویدیوها اعلام کردند کلم هایی که خریداری می کنند ،به کلم شباهتی ندارند و بیشتر به پلاستیک هایی خشک شباهت دارند.

فروش کلم پلاستیکی در بریتانیا

کلم خوراکی یا کلم پلاستیکی؟

خانم "دمیل" 52 ساله که یکی از ساکنین بریتانیا است،بعد از خریداری کردن کلم از فروشگاه نزدیک خانه شان به آن مشکوک شد چرا که از آن بوی بسیار عجیب و غریب می آمد و حتی بسیار سفت و سخت بودند وحتی شروع به بریدن آن کرد که متاسفانه به راحتی نمی توانست آنها ببرد.حتی شروع به ضبط ویدیویی کرد که در قسمت پایین این مطلب می توانید مشاهده نمایید.

این خانم پس از آنکه از سوپر مارکت کلم مورد نیاز خود را خریداری می کند،تصمیم می گیرد تا کلم بسیار عجیبی که خریداری کرده است را با عموم کاربران صفحات مجازی به اشتراک بگذارد.وی شروع به فیلمبرداری می کند و در فیلمی که توسط خودش ضبط شده بود را حتی کلم را آتش می زند و کلم نیز آتش می گیرد!!

کلم داخل ویدیو بیشتر به نظر می رسد که یک کلم تازه باشد اما در عین حال بسیار سفت و سخت می باشد و خانم دمیل ناچارا آنها را داخل سطل زباله می اندازد.

آتش زدن کلم

آتش زدن کلم پلاستیکی

خانم دمیل اینگونه گفت:"من طبق معمول ، برای خرید مواد لازم خانه به فروشگاه رفتم،اما پس از آنکه به خانه رسیدم شروع به تهیه مواد لازم آشپزی کردم که ناگهان کلم را این گونه دیدم و تصمیم گرفتم تا آن را با دوستانم در صفحات مجازی به اشتراک بگذارم.کلم کاملا بوی پلاستیک می داد و حتی پس از آتش زدن آن،بویی همانند آتش زدن پلاستیک در خانه منتشر شد".

کلم های پلاستیکی این روزها تبدیل به یک دغدغه اساسی در بریتانیا شده اند و اغلب آنها تصمیم گرفته اند تا کلم را از فروشگاه ها خریداری نکنند و قصد دارند تا از مزرعه های تولید کننده کلم خریداری نمایند.

 

ویدیو کلم های پلاستیکی ؛

عرضه کلم هایی از جنس پلاستیک بجای کلم خوراکی! + فیلم

فروش کلم پلاستیکی به جای کلم طبیعی در فروشگاه + فیلم
: امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
این مطلب مفید بود ؟
4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف