کله پاچه

کشف خانه ای با 4.5 تن کله پاچه فاسد!

تاریخ انتشار : 10 مهر 1394کد مطلب : 21294زمان مطالعه : 1 دقیقه
به گزارش دادستان شاهرود نیروهای مربوط بعد از خبر ساخت یک سردخانه شخصی به محل اعزام شدند و 4.5 تن کله پاچه فاسد در یک منزل مسکونی کشف کردند.

کشف 4.5 تن کله پاچه فاسد در منزل مسکونی

دادستان شاهرود از کشف چهار و نیم تن کله و پاچه و دل و جگر فاسد در یک منزل مسکونی در شاهرود خبر داد.
«حسین رجبی» در گفت و گو با خبرگزاری میزان از کشف 137 کیلو و 190 گرم تریاک و 9 کیلو 840 گرم شیره تریاک در تاریخ 94.6.27 خبر داد.

رجبی در ادامه از بازداشت 9 نفر در رابطه با کشف این مواد مخدر که قصد انتقال این حجم تریاک، از مسیر یزد به شاهرود را داشتند خبر داد و گفت:این پرونده در حال تحقیقات مقدماتی است.

وی در ادامه از کشف چهار و نیم تن کله و پاچه و دل و جگر فاسد در یک منزل مسکونی در شاهرود خبر داد وگفت:دادستانی استاد شاهرود با دریافت گزارشی در خصوص ایجاد سرد خانه شخصی؛ در منزل فردی در شاهرود وخریداری مقادیر زیادی کله و پاچه و دل و جگر از کلیه قصابیهای شهر، توسط این شخص و نگهداری آنها در زیرزمین منزل مسکونی، در جریان این امر قرار گرفت.

رجبی در ادامه اظهار کرد:این شخص با جمع آوری و نگهداری تمامی این مواد در شرایط کاملا ناسالم و غیر بهداشتی در طول یک فصل 3 ماهه اقدام به فروش آنها در زمستان می کرد.

به گفته وی دادستانی شاهرود با دریافت این خبر به محل ذکر شده مراجعه کرده و اقدام به کشف و ضبط این مواد فاسد و بازداشت عاملین جرم کرد.

کله پاچه ، کشف خانه ای با 4.5 تن کله پاچه فاسد!

4.634
این مطلب مفید بود ؟313
برگرفته از میزان /ن
برچسب : کله پاچه
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی