نمناک ورزشفوتبال کلودیو پیزارو پیرترین بازیکن بوندسلیگا
کلودیو پیزارو ، فوتبال
کلودیو پیزارو که اکنون به عنوان یکی از اسطوره های تیم وردربرمن محسوب می شود، به 38 سالگی رسیده است. اما علاقه ای برای کناره گیری از فوتبال ندارد.

کلودیو پیزارو از فوتبال خداحافظی نمیکند

کلودیو پیزارو مهاجم کهنه کار سابق بایرن مونیخ چندی پیش پس از گذشت 3 سال دوباره به وردربرمن بازگشت. او عنوان کرد:وردربرمن را دومین خانه خود می دانم. اعضای خانواده ام از زندگی در این شهر راضی هستند. به خصوص همسرم که دوستان زیادی در اینجا دارد.

کلودیو پیزارو 9 فصل برای باواریایی ها بازی کرد و 6 قهرمانی بوندس لیگا، 5 قهرمانی جام حذفی و 1 لیگ قهرمانان را در کارنامه خود دارد.

کلادیو پیزارو که اکنون به عنوان یکی از اسطوره های تیم وردربرمن محسوب می شود، به 38 سالگی رسیده است. اما علاقه ای برای کناره گیری از فوتبال ندارد.

کلادیو پیزارو مسن ترین بازیکن شاغل در بوندس لیگا

وی که به خاطر شرایط سنی، هم اکنون مسن ترین بازیکن شاغل در بوندس لیگا است، به سفید و سبزپوشان اعلام کرده حاضر است قراردادش را با آنها یک سال دیگر تمدید کند.

کلودیو پیزارو

کلودیو پیزارو مسن ترین بازیکن بوندس لیگا

در این مورد «فرانک بائومان» مدیر برمنی ها اظهار داشت:کلادیو می داند که روی توانش حساب می کنیم و می خواهیم با او به همکاری ادامه دهیم. دوست داریم ببینم وضعیت جسمانی اش چگونه خواهد شد.خودش هم باید صریح بگوید که می تواند به کار بپردازد.

قرارداد کنونی ستاره اهل پرو با بندرنشینان تا تابستان سال جاری است.

کلودیو پیزارو پیرترین بازیکن بوندسلیگا

کلودیو پیزارو پیرترین بازیکن بوندسلیگا
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از خبرگزاری فارس / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف