نمناک سرگرمیدیدنی ها سالگرد ازدواج یک زن با کلکسیونی از لباس ها! + تصاویر
لباس ، کلکسیون لباس
یک زن در سالگرد ازدواج خود و همسرش دست به اقدام جالبی زد و تمامی لباس هایش را که در این سالها همسرش به او هدیه داده بود را به نمایش گذاشت.

کلکسیونی از 55 هزار لباس یک زن در ساگرد ازدواجش

افراد خوش ذوقی وجود دارند که خبر اقداماتشان در همه جای دنیا طنین انداز می شود این زوج خوشبختی که در ادامه این مطلب مشاهده میکنید به مناسبت سالگرد ازدواجشان دست به کاری جالب و شگفت انگیز زده اند که در گینس ثبت شد.

این زن 76 ساله در پنجاه و پنجمین سالگرد ازدواج خود 55 هزار لباسی که شوهرش در این سالها به او هدیه داده بود را به نمایش گذاشت. این مجموعه به عنوان قدیمی ترین کلکسیون لباس زنانه در گینس ثبت شده است.

لباس

کلکسیونی از 55 هزار لباس یک خانم


همسر این زن پل بروکمن (Paul Brockmans) در تمامی این سال ها همواره به همسرش لباس هدیه داده و حالا این لباس ها به 55 هزار دست لباس رسیده است که فضای بزرگی را اشغال کرده اند. حال این زن و مرد انگلیسی قصد دارند که این لباس ها را به فروش برسانند که ارزش آنها بیش از 1 میلیون دلار تخمین زده شده است.ارزش مالی این لباس هاحدودآ یک میلیون دلار می باشد.

لباس

سالگرد ازدواج یک زن با کلکسیونی از لباس ها! + تصاویر

سالگرد ازدواج یک زن با کلکسیونی از لباس ها! + تصاویر
: امتیاز : 4.4 تعداد رای : 17
برگرفته از مشرق نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟
15 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف