نمناک سرگرمیدیدنی ها کلک مدرن دانش آموز چینی برای نوشتن مشق شب لو رفت!
یک دانش آموز دختر اهل کشور چین به طور بسیار جالب و باورنکردنی مشق هایش را می نوشته است!

استفاده از نوعی ربات برای نوشتن مشق شب توسط دانش آموز چینی لو رفت

در هفته گذشته تیتر خبرگذاری های چین داستان دانش آموزی جوان که از یک روبات به نام «ربات دست نویس» برای تکمیل تکالیف تعطیلات سال نو قمری خود در زمان رکورد استفاده می کرد منتشر کرد و باعث بحث و جدلهای زیادی شد. چنانچه در این بخش از سرگرمی نمناک می خوانید دانش آموز سال دوم دبیرستان 800 روپیه (118 دلار) هزینه کرد تا دست خطش را روی ربات کپی کند، و به او اجازه دهد تکالیف و مقالات را بدون هیچ گونه زمان بندی کامل انجام دهد. مادر این دختر به نام "ژانگ"، زمانی که دخترش در خانه مشغول به انجام تکالیف بود، به او مشکوک شد با توجه به برنامه های جشن سال نو و مسافرت، زمان بسیار کمی برای انجام آن داشت اما در کار او هیچگونه خطایی وجود نداشت . سپس، در حالی که اتاق دختر را تمیز می کرد، ژانگ یک شی فلزی عجیب و غریب و همچنین بسته بندی آن را پیدا کرد که ادعا کرد می تواند هر دست خطی را تقلید کند.

رباتی برای نوشتن مشق دانش آموزان 

پس از اینکه دختر به استفاده از دستگاه برای تکمیل تکالیف تعطیلات خود اعتراف کرد ، مادرش آن را شکست و به رسانه های اجتماعی از تاکتیک فریبنده دخترش شکایت کرد. "ژانگ " گفت:"این می تواند در تکالیف به شما کمک کند، اما آیا می تواند به شما در آزمون کمک کند؟"

پست زن به سرعت در فضای مجازی مورد واکنش قرار گرفت ، بعضی از کاربران تجربه مدرسه خود را یادآوری کردند که آرزوی داشتن یک ربات دست نویس برای کمک به انجام تکمیل سریع تکالیفشان داشتند.

"گاهی اوقات مربیان باید در مورد این مسئله تفکر کنند، چرا باید کاری را انجام دهیم که یک ربات هم می تواند ؟" یک نفر اظهار نظر کرد.

رباتی که مشق می نویسد

رباتی که می تواند مشق دانش آموزان را بنویسد 

طبق گزارشات کپی متن ها ، شعر و لغات با دست توسط دانش آموزان در مدارس چینی جز تمرینات متداول است.

بخش خبری صبحگاهی چین جنوبی تحقیقاتی در مورد این «روباتهای دست خط» جذاب انجام داد و پیشنهادات متعددی در پلتفرم آنلاین چینی با قیمتهای بین 200 یوان (30 دلار) و بیش از 1000 یوان (147 دلار) پیدا کرد. به گزارش ها، نسخه های پیشرفته تر به کاربران امکان می دهند سبک نوشتن خود را با استفاده از یک برنامه برای نوشتن 6000 کاراکتر چینی به کار گیرند تا ربات بتواند آنها را یاد بگیرد.

با توجه به گواهی یکی از کاربرانی که از رباتهای کپی استفاده می کنند، دستگاهها می توانند دست خط نوشتاری کاربران را به خوبی ایجاد کنند، بسیار سخت است که بگوییم توسط آنها نوشته نشده است. خانمی که ادعا کرد یک معلم است، یک هفته با استفاده از برنامه تلفن همراه 6000 کاراکتر مورد نیاز را استفاده کرده بود تا فونت خود را ایجاد کند و هیچ کس نمیتوانست تفاوت بین آنچه را که ربات نوشت و دست خط خود را تشخیص دهد.

 

کلک مدرن دانش آموز چینی برای نوشتن مشق شب لو رفت!

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف