نمناک اخباردانشگاه کلید کنکور سراسری 94 فردا منتشر می شود
کنکور سراسری 94 ، کنکور سراسری 94
کنکور سراسری 94 در گروههای 5 گانه اموزشی برگزار شد و کلید سوالات آزمون سراسری فردا منتشر خواهد شد. توضیحاتی از نحوه ی تصحیح پاسخنامه ها و اعلام از سوی سازمان سنجش منتشر شدو
تاریخ انتشار : 23 خرداد 1394

برگزاری کنکور سراسری 94 در تمام گروههای 5 گانه عصر روز جمعه به اتمام رسید.

کلید سوالات آزمون عمومی و اختصاصی تمام گروه های 5 گانه آموزشی از بعدازظهر فردا یکشنبه 24 خرداد بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

پس از برگزاری آزمون سراسری، قرائت پاسخنامه ها با دو دستگاه علامت خوان به طور جداگانه و با اطمینان از صحت قرائت پاسخنامه ها و محاسبه نمرات خام، نمرات تراز و نمرات کل انجام می شود و نتیجه اولیه به صورت کارنامه تنظیم و تا هفته اول مرداد ماه منتشر می شود.

 

یک هفته پس از اعلام نتایج اولیه، پاسخنامه داوطلبان آزمون سراسری با رتبه کشوری کمتر از 75 هزار در هر یک از گروه های آزمایشی ریاضی، تجربی و انسانی و همچنین رتبه کشوری کمتر از 10 هزار در گروه های آزمایشی هنر و زبان های خارجه برای اطلاع این دسته از داوطلبان بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

 

تمام داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می شوند می توانند برای انتخاب کدرشته محل های تحصیلی دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) نیمه حضوری، بین المللی و مجازی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور، موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و دانشگاه فرهنگیان با مطالعه دفترچه راهنما در دهه اول مرداد برای انتخاب حداکثر 150 کدرشته محل از میان کدرشته محل های گروه یا گروه های آزمایشی مجاز اقدام کنند.

 

فهرست پذیرفته شدگان نهایی رشته های متمرکز آزمون سراسری دهه دوم شهریور ماه اعلام می شود و فهرست معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های نیمه متمرکز به همراه برنامه زمانی مربوط نیمه اول مهرماه منتشر می شود.

 

 همچنین فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های نیمه متمرکز آزمون سراسری سال 94 در نیمه اول دی ماه از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود.

 

کنکور سراسری 94 ، کلید کنکور سراسری 94 فردا منتشر می شود

کلید کنکور سراسری 94 فردا منتشر می شود
:
امتیاز : 2.7 تعداد رای : 22
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف