کلیسا عجیب
کلیسای شفاف به طور خارق العاده ای ساخته شده است و ظاهر این کلیسا به شکل بسیار عجیبی به زاویه دید بستگی دارد، تصاویر آن را در ادامه مشاهده می نمایید.

طراحی خارق العاده کلیسای عجیب ترنسپرنت

برای معماران، کلیساها همیشه منبع الهام بوده اند. بعضی از کلیساها با جزئیات زیادی تزئین شده اند و برخی از آن ها حتی شبیه کلیسای سنتی هم نیستند. برخی بازدیدکنندگان را با انگورهای رنگارنگ جذب می کنند و برخی با حکاکی های مخصوص ؛ خواندن بین خطوط کلیسا فوق العاده است و در عین حال مدرن و سنتی به نظر می رسد. در میان هزاران کلیسای طراحی و ساخته شده در دنیا ایده ها چندان متفاوت نیستند اما کلیسایی که در این بخش از سرگرمی نمناک تصاویرش را مشاهده می کنید با تمام آنها تفاوتی بزرگ دارد در تصاویر به خوبی گویای آن است.

کلیسا عجیب

طراحی کلیسا عجیب ترنسپرنت

این کلیسای معروف به کلیسای شفاف ، کلیسای ترنسپرنت است با معماری عجیب و باورنکردنی در اطراف بورگلون در بلژیک که به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری نظر بسیاری را به خود جلب کرده. این کلیسا در مزرعه ای دور در بلژیک واقع و در سال 2011 توسط " آرنوت ون وارنبورگ و پیتارجن جان ججز " ساخته شد این کلیسا از 100 صفحه فلزی ساخته شده است که کم تر از نیم اینچ ضخامت دارند و 30 تن فلز و 2000 ستون برای ساخت کلیسا به کار رفته است کل سازه بر پایه بتن تقویت شده قرار دارد بازدید کنندگان برای دیدن این کلیسا بدون وزن که شامل دو هزار میله متصل به صفحات فولادی است، مراجعه می کنند.

تصویر کلیسای عجیب

معماری عجیب کلیسای شفاف 

طبق گزارشات کلیسای شفاف از 100 لایه فولاد روی هم چیده شده ساخته شده است. ظاهر کلیسا بستگی به زاویه دید دارد. گاهی غول پیکر به نظر می رسد گاهی به نظر می رسد که بخش هایی از کلیسا در هوا ناپدید شده است. آنچه در داخل کلیسا وجود دارد در بیرون قابل مشاهده است و بالعکس. ساختمان هیچ حفاظت خاصی از باران یا باد ندارد. به خصوص در هنگام طلوع یا غروب خورشید خوشایند است.

کلیسایی بسیار عجیب

تصاویری از طراحی فوق العاده کلیسای عجیب

کلیسای شفاف با معماری شگفت انگیز در بلژیک + تصاویر

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
نظرات
وبگردی