نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون انتشار کلیپ رقص زنان هندی در صفحه امیرمهدی ژوله! + عکس
امیرمهدی ژوله ، دورهمی
امیرمهدی ژوله بازیگر مجموعه دورهمی در واکنش به انتقادات مردم نسبت به کپی بودن این برنامه کلیپی از رقص زنان هندی را در صفحه شخصی اش منتشر کرد.
تاریخ انتشار : 16 فروردین 1395

کلیپ مبتذل در صفحه شخصی امیرمهدی ژوله

در حالی هنوز انتقادات مردم نسبت به کپی بودن برنامه دورهمی ادامه دارد که امیرمهدی ژوله در اقدامی عجیب به این انتقادات پاسخ داد.

در حالی که انتظار می رفت بعد از تایید این کپی کاری از سوی مدیر شبکه "نسیم” و ذکر نام اقتباس روی آن عوامل برنامه هم زودتر از اینها نام منبع شباهت را در تیتراژ بیاورند اما همچنان این تلاش برای برائت از کپی کاری است که در رفتار دست اندرکاران تولید برنامه روی می دهد.

شباهت دورهمی و برنامه هندی

شگفت انگیزترین تلاش این چنینی چهارشنبه 11 فروردین از سوی امیرمهدی ژوله رخ داد که وی با قرار دادن کلیپی از برنامه منبع "دورهمی” در صفحه اجتماعی خود سعی کرد از اتهام کپی کاریبرائت جوید.

در این کلیپ چند زن هندی با پوششهای نامناسب در حال رقص بودند و ژوله ذیر این کلیپ به نقل از همکار نویسنده اش امیر وفایی نوشت:فرازی از یک شوی هندی که میگن دورهمی واو به واو از روی آن کپی شده. به نظر میرسه یه کم واو به واوتر از اونه که بشه کپی کرد!

 

کلیپ مبتذل در صفحه ژوله

 

استفاده از کلیپ مبتذل برای توجیه یک گاف؟

اینکه نویسنده ای که نامش در فهرست نویسندگان یک برنامه تلویزیونی در صداوسیمای جمهوری اسلامی، قبل از بقیه می آید در برخورد با گاف آشکار خود و همکارانش کلیپی با این مختصات را در صفحه اجتماعی اش بگذارد به شدت قابل تامل است.
ژوله یک کلیپ مبتذل را در صفحه اش قرار می دهد فقط برای اینکه بگوید وجود چنین صحنه هایی امکان کپی کاری را از ایشان گرفته اما درباره شباهتهای دکور، طراحی صحنه، نورپردازی و حتی شخصیت پردازی میان "دورهمی” و "شبهای کمدی با کاپل” چیزی نمی گوید.
جالب است که همین موضع ایشان هم ساعتی بیش دوام نمی آورد و با انتقادات مخاطبان صفحه شان، این مطلب اجتماعی حذف می شود.

انتشار کلیپ رقص زنان هندی در صفحه امیرمهدی ژوله! + عکس

انتشار کلیپ رقص زنان هندی در صفحه امیرمهدی ژوله! + عکس
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 21
برگرفته از ستاره ها- / ک
این مطلب مفید بود ؟ 15 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف