نمناک سرگرمیدیدنی ها وحشت نوزاد از عطسه پدرش! + فیلم
کلیپ نوزاد ، ترسیدن خنده دار
کلیپ نوزاد چینی که با شنیدن صدای عطسه بلند پدرش از خواب پریده و شروع به گریه می کند به همراه پیامی از طرف مادرش در فضای مجازی منتشر شد.

کلیپ وحشت جالب نوزاد از عطسه پدرش

لحظات جالب و خنده دار کلیپ نوزاد چینی که در کمال آرامش یکباره از صدای پدرش وحشت زده می شود می تواند برای لحظاتی شما را وادار به خندین کند.

Suddenly the dad sneezes and the adorable baby starts crying uncontrollably.

کلیپ نوزاد

کلیپ جالب وحشت نوزاد از عطسه پدرش

کلیپ جالب و دیدنی یک نوزاد چینی که با شنیدن صدای عطسه پدرش به شدت وحشت زده می شود بسیار مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت .در ویدئو مشاهده می کنید که نوزاد خواب آلود در حال خوردن شیر است که با یک عطسه وحشت زده می شود.او که در حال خوردن شیر در رختخواب بسیار آرام دراز کشیده است به یکباره با شنیدن صدای عطسه بلند پدرش از خواب پریده و شروع به گریه می کند.

 مادر این نوزاد که کلیپ خنده دار را در فضای مجازی منتشر کرده است نوشت :نمی دانم چرا ولی نوزاد کوچک ما به شدت از صدای عطسه پدرش وحشت دارد به طوریکه حتی اگر در خواب عمیق هم صدای او را بشنود از خواب پریده و شروع به گریه می کند:)

کلیپ ترسیدن نوزاد چینی از عطسه پدرش 

وحشت نوزاد از عطسه پدرش! + فیلم

وحشت نوزاد از عطسه پدرش! + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف