نمناک سرگرمیگوناگون کل کل دختران در باشگاه گران تمام شد ! + عکس
چالش دو دختر ورزشکار در باشگاه برای یکی از آنها گران تمام شد و وی را راهی بیمارستان کرد.

تمرین خاص دختر ورزشکار را راهی بیمارستان کرد

همیشه از گذشته تاکنون بسیار زیاد شنیده ایم که با استفاده از ورزش می توان به سلامتی جسمانی و روانی رسید و برای بهبودی سلامتی اولین گزینه می باشد و این در علوم مختلف اثبات شده است و جای انکار ندارد.

این در حالی است که در تاریخ 10 ژوئیه، دختر جوان 19 ساله چینی به نام " تنگ " از چونگ کینگ در طی تصمیمی عجیب با دوست خود، رقابت عجیب اسکات را برنامه ریزی کردند و کسی که هر چه بیشتر استقامت نشان می داد، در این چالش برنده می شد. به همین دلیل آنها تماس ویدیویی را با یکدیگر برقرار کردند و شروع به رقابت با یکدیگر کردند.

هر دو آنها بصورت کاملا جدی در حال اسکات زدن بودند و این رقابت را به سخت ترین شیوه ممکن اجرا کردند و به همین دلیل به عضلات پای آنها فشار زیادی وارد شد و به مرور که در حال اسکات بودند، این درد و فشار را احساس می کردند. با این حال آنها برای این رقابت 1000 اسکات را در نظر گرفته بودند و بصورت کامل با یکدیگر انجام دادند. پس از مسابقه آنها احساس درد شدیدی داشتند و دلیل را تمرین و ورزش دانستند.

اما کمی نگذشت که بعد از 3 روز دیگر متوجه درد شدیدی در پاهایشان شدند که به هیچ وجه نمی توانستند حرکت کنند و یا حتی زانوهایشان را خم کنند. این در حالی بود که وقتی تنگ به سرویس بهداشتی رفت، با ادرار سیاه روبرو شد و پزشکان آنرا " رابدومیولیز " اعلام کردند که یک نوع آسیب و تخریب عضلاتی- اسکلتی است.

این عارضه می تواند منجر به عوارض خطرناکی مانند نارسایی کلیه نیز حتی شود چرا کلیه قادر به از بین بردن این ادرار غلیظ نخواهد بود و در سطوح بالاتر می تواند کشنده باشد. جالب اینجاست که تنگ از بیمارستان برای اعلام شرایط خود به دوست صمیمی اش، با شنیدن اینکه او نیز در بیمارستان دیگر بستری است شوکه شد.

با این حال توصیه می شود قبل از انجام چنین حرکات عجیب و آسیب رسان، با مربی و کارشناسان این زمینه مکاتبه و مشورت کنید تا دیگر چنین اتفاقی برای شما رخ ندهد.

کری خوانی در باشگاه دختر جوان را راهی بیمارستان کرد

کل کل دختران در باشگاه گران تمام شد ! + عکس
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف