نمناک ورزشفوتبال گفتگو با کمال کامیابی نیا و ماجرای عجیب اخراج
کمال کامیابی نیا ، ماجرای اخراج کمال کامیابی نیا
کمال کامیابی نیا گفت در صحنه خطا من از فرزاد بلافاصله عذرخواهی کردم اما اینقدر شلوغ شد و سر و صدا به وجود آمد که شاید او متوجه نشد.
تاریخ انتشار : 18 بهمن 1395

ماجرای اخراج از زبان کمال کامیابی نیا

هافبک دفاعی اخراجی پرسپولیس در بازی برابر تراکتور از هواداران و کمک داور این بازی به دلیل رفتار خود عذرخواهی کرد.
کمال کامیابی نیا، هافبک دفاعی ملی پوش که نقش انکارناپذیری در نتایج این فصل پرسپولیس داشته، در دیدار برابر تراکتورسازی نیز توانسته بود روز درخشانی را پشت سر بگذارد. با این حال او تنها ٥ دقیقه با جشن بزرگ فاصله داشت که یک لحظه غفلت باعث شد تا جنجال بزرگ این بازی از سوی او و فرزاد حاتمی رقم بخورد. در دقیقه ٨٥ این دیدار و در حالی که خطای مهاجم تراکتور روی سیدجلال حسینی با سوت داور همراه شده بود، کامیابی نیا به صورت غیر ارادی روی پای حاتمی رفت تا حوادث بعد از منجر به اخراجش شود. او البته با این اخراج دو دیدار آتی تیمش را از دست داد تا در گفتگو با خبرنگار ما بابت این اتفاق از هواداران و البته کمک داور این بازی عذرخواهی کند.

غیبت هیچ بازیکنی پرسپولیس را از هدفش دور نمی کند
از همه هواداران عذرخواهی می کنم. هفته آینده بازی مهمی داریم و دوست داشتم در دربی حضور داشته باشم اما قسمت نبود و بازیکنان دیگر هستند و جای خالی من احساس نخواهد شد. پرسپولیس به معنای واقعی تیم است و این را در دیدارهای قبلی کاملا نشان دادیم و هیچ وقت غیبت بازیکنان تیم پرسپولیس را از هدفش دور نکرد.

 

کمال کامیابی نیا

ماجرای اخراج کامیابی نیا

 
جای خالی من پُر می شود
همه می گویند پرسپولیس هافبک دفاعی ندارد (این گفتگو پیش از عقد قراداد با شهاب کرمی گرفته شد)، با این حال ما چند بازیکن خوب داریم که به خوبی می توانند در این پست بازی کنند و مشکلی وجود نخواهد داشت. مهم موفقیت پرسپولیس است و خوشحالم که صدر را حفظ کرده و اختلاف امتیازمان را نیز بیشتر کرده ایم.

با رکوردشکنی تاریخی قهرمان می شویم
خیلی ها حرفم را جدی نگرفتند و فکر کردند از روی غرور این را گفته ام اما من مطمئن بودم و هستم که چند هفته زودتر از پایان فصل قهرمانی مان را حتمی خواهیم کرد. با تمریناتی که انجام می دهیم و کیفیت فنی در بازی های مان اگر بخواهید با تیم های دیگر مقایسه کنید علیرغم تمام احترامی که برای تیم های دیگر قائل هستیم، شرایط ما فوق العاده است. این حس قلبی من است و خیلی از بازیکنان در تیم های دیگر از این ادعای من ناراحت شدند و برخی نیز مسخره کردند اما من باز می گویم که این تیم پیش از ٣-٤ هفته پایانی قهرمانی اش را حتمی خواهد کرد و امسال پرسپولیس تاریخ ساز می شوذ و تمام رکوردها را خواهد زد و هواداران از این موفقیت ها لذت خواهند برد.

به خاطر حرف زشتم از داور عذر می خواهم
در صحنه اخراج باید صادقانه بگویم که حرف زشتی زدم. البته این حرف آنچنان زشت نبود اما صادقانه از آقای سخندان عذر می خواهم و در آن شرایط کنترل مناسبی روی اعصاب خودم نداشتم و شرمنده هستم. امیدوارم شرایط من در آن لحظه را درک کنند و از ایشان بار دیگر عذرخواهی می کنم و امیدوارم مرا حلال کنند و اشتباه کردم آن کلمه را گفتم. از هواداران پرسپولیس نیز عذر می خواهم و امیدوارم آنها نیز مرا ببخشند و امیدوارم در بازی های آینده جبران کنیم.

دربی مهم است و من بدشانس
در دربی بدشانس هستم. ما چند بازیکن دو اخطاره قبل از بازی تراکتور داشتیم. شب قبل از بازی جلسه ای داشتیم و خودم صحبت کردم و گفتم دربی مهم نیست و هر بازی برای ما اهمیت دارد و نیاز باشد کارت میگیریم. درست است که دربی بازی بزرگی است و همه توجهات به آن است اما این دیدار هم کمتر از آن نبود. خودم خیلی در این بازی مراقب بودم و بچه ها هم کمک می کردند تا ریسک کارت گرفتن پایین بیاید اما در آن صحنه دچار بدشانسی شدم. دو اخطاره شدن البته در تجربه ام خصوصا در بازی های اخیر خیلی کمک کرد. قبلا بی مهابا روی توپ ها می رفتم و سر هر صحنه ای با داور بحث می کردم اما در هفته های اخیر تلاش داشتم تا کارتی دریافت نکنم و پخته تر عمل کنم. وقتی داور سوت می زند نظرش برنمی گردد و اعتراض تنها خطر دریافت کارت را به همراه دارد و تلاش زیادی داشتم که کارت نگیرم اما...

فشار در پرسپولیس بالاست
پرسپولیس تیم بزرگی است و خیلی اتفاقات رخ می دهد که هواداران از آن بی خبر هستند و در دل مان باقی می ماند. امسال خیلی اتفاقات افتاد اما در خانواده تیم باقی ماند و هواداران از آن بی خبرند و فشار روی بازیکن وجود دارد. به خاطر این طرفداران بازی می کنیم و سختی و فشارها را تحمل میکنیم. پست من هم به گونه ای است که باید دوندگی و جنگندگی بالایی داشت و این مساله دور از ذهن نیست.

 

کمال کامیابی نیا

ماجرای اخراج کامیابی نیا

 
همه چیز برای تداوم موفقیت مهیاست
تیم ما با مدیریت مناسب باشگاه و درایت آقای برانکو اینقدر خوب شکل گرفته که همه در کنار هم تنها به موفقیت فکر می کنند. امیدوارم این ثبات باقی بماند و از موفقیت آن در فصول آینده نیز سود ببریم و هواداران به خواسته خود برسند.

ماجرای اخراج از زبان کمال
در صحنه خطا من از فرزاد بلافاصله عذرخواهی کردم اما اینقدر شلوغ شد و سر و صدا به وجود آمد که شاید او متوجه نشد. من تمام تلاشم را کردم به او برخورد نکنم. آخر نیازی به این خطا نبود. داور به نفع ما با خطای او روی سیدجلال سوت زدن بود، تیم با سه گل پیش است و دقیقه ٨٥ بازی است و من در کارته بودم، پس برای چه باید این خطا را می کردم؟ مطمئنا هیچ قصدی نبود و تمام تلاشم را کردم تا با او برخورد نکنم. من واقعا برای توپ رفتم اما به هیچ عنوان از قصد نبود و او فکر کرد از قصد این کار را کرده ام. من فکر می کنم اگر داور و هواداران را تحریک نمی کرد می توانست از این صحنه بگذرد.

کارشناسان فرصت طلبی می کنند
کارشناسان داوری منتظر هستند سوت پایان بازی به صدا در بیاید و نظر کارشناسی بدهند تا خودشان را نشان دهند. می گویند این صحنه کارت قرمز مستقیم داشت و ... شاید اگر فرزاد آتش ماجرا را زیاد نمی کرد داور می توانست از این حرکت غیر عمد بگذرد.

از آقای سخندان عذر می خواهم
از اینکه دربی را از دست دادم ناراحت هستم و بعد سوت بازی در حالی که همه بازیکنان خوشحال بودند از ناراحتی نمی توانستم سرم را بالا بیاورم و ساکم را برداشتم و از استادیوم رفتم. الان که ساعت ١٠ شب است تازه می خواهم به منزل مادر همسرم بروم و همسرم با توجه به اردوی تیم در منزل مادرش است و باید بروم و دختر و همسرم را به خانه بیاورم. اینقدر ناراحت بودم که مستقیم به خانه آمدم و گوشی را خاموش کردم و خوابیدم. الان تازه از نظر عصبی شرایط مناسبی پیدا کردم. الان که آرام شدم و کارم فکر کردم تنها می توانم از هواداران و خصوصا آقای سخندان عذرخواهی کنم. از نظر پتانسیل فردی پرسپولیس در غیاب هیچ بازیکنی دچار مشکل نخواهد شد و از این نظر خیالم راحت است. شما نگاه کنید فرشاد احمدزاده در دفاع چپ امروز بازی تماشایی را به نمایش گذاشت و همه لذت بردند. امیدوارم دربی بازی خوبی باشد و کام هواداران ما شیرین شود و یک بار دیگر از آقای سخندان عذرخواهی می کنم و از حرفی که زدم پشیمانم و امیدوارم مرا ببخشند و حلالم کنند.

گفتگو با کمال کامیابی نیا و ماجرای عجیب اخراج

گفتگو با کمال کامیابی نیا و ماجرای عجیب اخراج
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ورزش 3/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف