نمناک ورزشفوتبال آخرین وضعیت کمال کامیابی نیا برای تمدید قرارداد
کمال کامیابی نیا ، کمال کامیابی نیا پرسپولیس
کمال کامیابی نیا پیشنهاد خارجی دارد و حتی برخی از تیم های داخلی مبالغ بسیار بالایی به او پیشنهاد کرده اند اما او دوست دارد در پرسپولیس بماند.
تاریخ انتشار : 30 خرداد 1396

کمال کامیابی نیا در پرسپولیس می ماند؟

مدیربرنامه های بازیکن تیم پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت این بازیکن برای عقد قرارداد با باشگاهش توضیحاتی ارائه کرد. حمیدرضا رجبی در خصوص آخرین وضعیت قرارداد کمال کامیابی نیا با تیم پرسپولیس و اینکه عنوان شده او 500 میلیون تومان بیشتر درخواست کرده گفت:چنین چیزی صحت ندارد که کامیابی نیا 500 میلیون تومان بیشتر از باشگاه درخواست کرده باشد. به هر حال با توجه به اینکه او قراردادی با این تیم ندارد خواستار شرایط بهتری شده و البته باید بگویم دیروز به نتایج خوبی هم رسیدیم اما جمع بندی نهایی به دست نیامد.

وی ادامه داد:تا چند روز آینده در این خصوص همه چیز مشخص خواهد شد. ما طی چند روز آینده جلساتی با باشگاه خواهیم داشت و در نهایت همه چیز مشخص خواهد شد.

 

 کمال کامیابی نیا

وضعیت تمدید قرارداد کامیابی نیا در پرسپولیس

 مدیربرنامه های کامیابی نیا در پاسخ به این سوال که چقدر احتمال دارد این بازیکن در پرسپولیس بماند افزود:احتمال ماندن کمال در پرسپولیس بالاست. او این تیم را دوست دارد و قهرمان ایران هم شده است.کمال پیشنهاد خارجی دارد و حتی برخی از تیم های داخلی مبالغ بسیار بالایی به او پیشنهاد کرده اند اما کمال دوست دارد بماند. مطمئنا در این چند روز همه چیز مشخص خواهد شد.

آخرین وضعیت کمال کامیابی نیا برای تمدید قرارداد

آخرین وضعیت کمال کامیابی نیا برای تمدید قرارداد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از وب سایت نود/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف