نمناک دنیای مدگوناگون چیدن کمد لباس دخترانه به سبک فشن + عکس
کمد لباس دخترانه ، چیدن کمد لباس
چگونه یک کمد لباس دخترانه فشن داشته باشیم؟ نحوه چیدن کمد لباس به سبک فشن را در ادامه مشاهده کنید.

چیدن کمد لباس دخترانه

تا به حال شده است که آستین لباس مورد علاقه تان کشده شده و فرم اولیه خودش را از دست داده باشد و یا پیراهن اتو شده تان پر از چین و چروک از کشو بیرون کشیده باشید! در این مواقع است که به اهمیت طبقه بندی و نظم دهی و چیدمان لباس در کمد خود پی می برید.

اگرچه به نظر می رسد وبلاگ نویسان مد و فشن همه چیز را از طریق وب سایت ها و شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند، خیلی چیزها را فقط از نزدیک می شود از آن ها یاد گرفت. بنابراین وقتی کریزل لیم از ما دعوت کرد تا کمد لباس هایش را که به صورت بی نظیری سازماندهی شده است ببینیم، با خرسندی قبول کردیم. لیم با استفاده از کمد خودش به ما یاد داد که چگونه یک کمد لباس دخترانه فشن داشته باشیم.

کمد لباس دخترانه

کمد لباس دخترانه و فشن

از کجا مطمئن می شوید که کمد شما به درستی سازماندهی شده است؟
باور کنید یا نه من نیمی از وسایل کمد قدیمی ام را بیرون ریخته بودم اما حالا همه وسایلم را در کمد جدیدم جا داده ام. وقتی شما این وسایل را برای استفاده در آینده نگه می دارید وسایل تان براحتی بهم می ریزند. یا آن ها را در جایی انبار کنید یا آن ها را دور بریزید. اگر کمد شما فضای کمی دارد لباس های فصل های دیگر را در جای دیگری نگهداری کنید تا فضای لازم در کمد اشغال نشود.

آیا نکاتی درباره داخل کمد برای ما داری؟
برای هر چیزی یک قسمت معین و مجزا در نظر بگیرید. وقتی چیزی را از کمدتان برمی دارید مطمان شوید که آخر شب آن را سر همان جای اولش قرار می دهید. از چوب لباسی های خوب استفاده کنید، مانند چوب لباسی های مخمل تخت. این چوب لباسی ها هم فضای بیشتری به شما می دهند و هم نظم خاصی به کمدتان می بخشند.

آیا کمد لباس هایت را خودت طراحی کردی؟ یا از یک فرد حرفه ای کمک گرفتی؟
من با کمک لیزا آدامز که خبره طراحی کمد لباس است این کار را انجام دادم. کار لیزا محشر است.

آیا باید و نباید هایی در کار طراحی کمد وجود دارد؟
درباره خودم باید بگویم من بیشتر از لباس هایم کیف و کفش دارم، پس برای من این اولویت اول بود که فضای بیشتری را در کمدم به کیف و کفش اختصاص بدهم. همچنین من جواهرات زیادی دارم و همیشه می خواستم در کمدم جایی برای آن ها داشته باشم، آن هم به گونه ای که بتوانم بعضی از آن ها را در معرض نمایش بگذارم. همه این ها بایدهایی را برای من به وجود می آورد.

چه چیزی درباره کمد لباس هایت برای خود تو جالب تر است؟
برای من قسمتی که کیف ها و کفش هایم را در آن قرار می دهم از همه جالب تر و دوست داشتنی تر است. واقعا نمی دانم قبل از این که این قسمت را داشته باشم چه طور زندگی می کردم. این قسمت زیبایی بصری خاصی هم دارد و من هر روز با دیدنش ترغیب می شوم که لباس بپوشم.

آیا برای نشستن و استراحت کردن جای خاصی داری؟
من یک صندلی راحتی دارم که اغلب روی آن می نشینم و استراحت می کنم. با استفاده از چند بالش و کمی دکور خیلی گرم، نرم و راحت شده است.

صبح ها هنگام آماده شدن و لباس پوشیدن آیا کارهای ثابتی انجام می دهی؟
من همیشه از کفش شروع می کنم. می دانم که برعکس به نظر می رسد اما کفش ها مشخص می کنند که بقیه لباس من چگونه خواهد بود. اگر روز پرکاری پیش رو داشته باشم کفش بدون پاشنه گزینه انتخابی من است تا در طول روز احساس راحتی داشته باشم. اگر قرار ملاقات داشته باشم کفش پاشنه بلند می پوشم و بعد لباسی انتخاب می کنم که به آن بخورد. و معمولا سعی می کنم شب قبل لباس هایم را انتخاب کنم تا سر صبح مجبور نشوم با عجله این کار را انجام دهم.

در مرحله اول مرتب کردن کمد دیواری هر کدام از لباس هایتان که در صورت تا شدن حالت اولیه خود را از دست نمی دهند تا کنید، این لباس ها می تواند البسه کشباف، تی شرت ها و شلوارهای استرچ و یا جین ها باشد با این کار با خیال راحت فضا را برای باقی البسه خود باز می کنید. حالا پوشاکی به سادگی حالت اولیه خود را از دست می دهند و چروک می شوند مثل لباس های نخی و یا پیراهن را روی چوب لباسی قرار دهید و آویزان کنید. استفاده از کمدها و باکس های همانند تصویر به شما این امکان را می دهد که به سادگی فضای داخل کمد را در یک نگاه ببینید و لباس های خود را به راحت دسته بندی کنید.

چیدن کمد لباس دخترانه به سبک فشن + عکس

چیدن کمد لباس دخترانه به سبک فشن + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از چیدانه / مد آنلاین - /ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف