نمناک فرهنگ و هنرچهره ها چرا مهران مدیری برنامه دورهمی را نشسته اجرا کرد؟
مهران مدیری ، دورهمی
مهران مدیری هنرمند با سابقه تلویزیون برنامه شب گذشته دورهمی را به علت کمردرد به صورت نشسته اجرا کرد و از بینندگان برای این اجرا عذرخواهی کرد.
تاریخ انتشار : 11 تیر 1396

اتفاق ناراحت کننده برای مهران مدیری در دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری روزهای جمعه و شنبه ساعت 23 از شبکه نسیم پخش میشود . مهران مدیری در برنامه شب گذشته میزبان مهران احمدی بازیگر نقش شکیب و بهبود فریبا در پایتخت بود و گفتگوی جذابی با این بازیگر داشت.

اجرای نشسته مهران مدیری در دورهمی

بعد از ورود به استودیوی دورهمی مهران مدیری برخلاف همیشه روی صندلی دورهمی نشسته بود و اجرایی نشسته داشت که باعث تعجب همه بینندگان شد. مهران مدیری از مردم بابت اجرای نشسته اش عذرخواهی کرد و گفت :من به علت کمردرد شدید و دیسکک کمری که دوباره عود کرده است نمیتوانم حرکت کنم و امشب برنامه را به صورت نشسته اجرا میکنم.

صفحه رسمی برنامه دورهمی با تایید این وضعیت نوشت :مهران مدیری به علت کمردرد برنامه امشب دورهمی را به صورت نشسته اجرا کرد.

مهران مدیری

کمردرد مهران مدیری کار دستش داد

مهران مدیری سالهاست که با بیماری دیسک کمر دست و پنجه نرم میکند و حتی در سالهایی که باغ مظفر را کار میکرد چند روزی بر اثر درد شدید کمر نتوانست سر صحنه حاضر شود.

مهران مدیری

اجرای نشسته مهران مدیری در برنامه دورهمی

 

عود کردن دیسک کمر مهران مدیری در برنامه دورهمی

چرا مهران مدیری برنامه دورهمی را نشسته اجرا کرد؟
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 60
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 55 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف