نمناک بهداشت و سلامتپیشگیری و بیماریها پیراهنی برای جلوگیری از کمر درد
کمر درد ، لباس کمردار
نداشتن اگاهی کافی از طرز نشستن صحیح شاید یکی از عوامل اصلی ایجاد کمر درد در افراد مختلف باشد.موسسه Adela Health با طراحی پیراهنی ابتکاری برای جلوگیری و کاهش کمردرد را به کار بسته است.
بازدید : 3,369 نفر

پیشگیری از کمر درد با پیراهن جدید TruPosture

کسانی که از هر نوع دردی در پشت کمر خود رنج می برند می دانند که این درد حس خوشایندی نیست. کم تحرکی و خم شدن در پشت میز کار یا خیره شدن به حالت خمیده روی صفحه مانیتور که در طول روز انجام می گیرد همه اینها حکایت از این دارد که بسیاری از مردم آگاهی چندانی از نحوه نشستن خود ندارند.

پیراهن ضد کمردرد

جلوگیری از کمردرد با پیراهن ضد کمردرد

موسسه Adela Health به تازگی پیراهنی را طراحی کرده است که با راهنمایی و کاربرد درباره چگونه نشستن، کمک زیادی در کاهش درد پشت و کمر افراد می کند.

 با دانستن کمی اطلاعات شما متوجه نشستن غیر استاندارد خود بر روی صندلی خواهید شد. پیراهن TruPosture آخرین نسخه در وسایل پوشیدنی است که در آن حسگرهای نانو قرار دارند و همچنین می توان این لباس را در ماشین لیاسشویی نیز شست.

 تعبیه حسگرها در لباس به این منظور است که حرکات ستون فقرات را با دقت نیم درجه اندازه گیری کنند، و به موقع بازخورد نحوه نشستن را به کاربر انتقال دهد.

 وقتی حسگرها انحراف زیادی در خمیدگی و تکیه دادن کاربر را تشخیص دهند، علامت لرزشی را به نقاط خاصی از بدن می فرستد و از این طریق کاربر میداند که چگونه و کجا باید به صورت استاندارد بنشیند. به مرور زمان با نشستن به حالت استاندارد، ابتلا به درد و خستگی در کمر کاهش پیدا می کند.

 کنترل جسمی و ارسال بازخورد در مرکز پیراهن قرار دارد و مانند حسگر های هوشمند نحوه قرار گرفتن بدن را زیر نظر دارد اما به جای جستجوی اطلاعات تناسب اندام در حالت معمولی، این پیراهن روی هم ترازی ماهیچه ها و ستون فقرات متمرکز است.

 این پیراهن از طریق بلوتوث به برنامه کاربردی TruPosture بر روی گوشی کاربر متصل می شود اطلاعاتی را درباره نحوه نشستن کاربر به او می دهد.

پیراهنی برای جلوگیری از کمر درد

پیراهنی برای جلوگیری از کمر درد
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف