لازم است که انسان در تمامی امور زندگی روزمره خود کیفیت را چاشنی انجام کارهایش کند.

"با کیفیت زندگی کنیم"، پیامی برای سلامت فردی و اجتماعی

با اینکه کیفیت مفهومی نسبی است و کیفیت زندگی برای هر شخص معنای متفاوتی دارد، اما اغلب داشتن زندگی با کیفیت را سخت و دست نیافتنی می دانند.

دلیل اصلی چنین تفکری این است که امروزه مفهوم کیفیت با داشتن امکانات ویژه و تجربه های دور از ذهن گره خورده است. از طرفی زندگی ماشینی، کار زیاد و دغدغه های روزمره باعث شده عده کمی به بهبود کیفیت زندگی خود بیندیشند.

باکیفیت زندگی کنیم

در این راستا، داروسازی دکتر عبیدی که سال هاست در زمینه تولیدات دارویی در کشورمان پیشرو ست، موضوع کیفیت زندگی را محور اصلی کمپین جدید خود قرار داده است.

این کمپین با شعار "با کیفیت زندگی کنیم" در تلاش است کیفیت را امری جاری در زندگی معرفی کند و  این پیام را برساند که حتی کارهای ساده و روزمره، اگر با کیفیت بالا انجام شوند می توانند در افزایش کیفیت زندگی تاثیرگذار باشند.

به عنوان مثال کیفیت اموری مثل غذا خوردن، بهداشت فردی و عمومی و یا تحرک و ورزش اثر مستقیم بر سلامت فردی و اجتماعی دارد و همه می توانند با بکارگیری روش های ساده کیفیت این موارد را در زندگیشان ارتقا دهند.

از این رو شعارهایی از قبیل با کیفیت قدم بزنیم، با کیفیت عشق بورزیم، با کیفیت بیافرینیم و با کیفیت رفاقت کنیم در پس زمینه این کمپین مورد استفاده قرار گرفته اند تا کیفیت ساده ترین لحظات زندگی بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

زندگي سالم

این کمپین که در دسته بندی کمپین های مسئولیت اجتماعی قرار میگیرد، در فضای دیجیتال و فضاهای شهری و محیطی به طور همزمان در حال برگزاری است. داروسازی دکتر عبیدی از افراد دعوت کرده است که با گرفتن عکس هایی از لحظات با کیفیت زندگی خود و انتشار آن در شبکه های اجتماعی شان، لحظه های ساده و با کیفیت زندگی را از نو ببینند.

صفحه رسمی داروسازی دکتر عبیدی در اینستاگرام

کمپین باکیفیت زندگی کنیم

کمپین "باکیفیت زندگی کنیم" کیفیت را برای همه امور الزامی کنید

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برچسب :
نظراتنظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی