دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخباراقتصاد اعتراف وزیر صنعت درباره نتیجه کمپین نخریدن خودرو صفر
کمپین نخریدن خودرو ، نتیجه کمپین نخریدن خودرو
وزیر صنعت بالاخره پس از کمپین نخریدن خودرو صفر اعتراف کرد، صنعت خودرو در معرض توقف است و موجودی انبار محصول خودروسازان به متجاوز از 100. 000 خودرو کف کارخانه رسیده است.
تاریخ انتشار : 13 مهر 1394
بازدید : 13,838 نفر

نتیجه کمپین نخریدن خودرو

طی یکی دو ماه اخیر کمپین خودروی صفر نخرید برای مقابله با افزایش قیمت خودرو و افت کیفیت تشکیل شد که واکنش های زیادی را به همراه داشت.

 
در عین حال مسئولان وزارت صنعت و مدیران عامل خودروسازی ها تاثیرگذاری این کمپین بر صنعت خودروی کشور را منکر می شدند و تاکید کردند که روند فروش خودرو عادی شده است.
 
 
تا اینکه نامه ای از 4 وزیر از جمله محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت به رئیس جمهور در خصوص افت بازار سرمایه منتشر شد که در بخشی از این نامه آمده است:«در بعد عوامل داخلی کاهش ارزش بازار شرکت های فعال در بازار سرمایه، می توان به نبود تقاضای کافی برای محصولات، مشکل حاکم بر فعالیت های اقتصادی و افزایش انباشت موجودی و حساب ای دریافتنی صنایع مختلف اشاره نمود.
 
 
به عنوان نمونه در صنعت خودرو صورت های مالی زیان انباشته ای معادل 4. 200 میلیارد تومان را نشان می دهد و این در حالی است که به دلیل بحران نقدینگی، صنعت مزبور در معرض توقف است و موجودی انبار محصول خودروسازان به متجاوز از 100. 000 خودرو کف کارخانه رسیده است.»

اعتراف وزیر صنعت درباره نتیجه کمپین نخریدن خودرو صفر

برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 292 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف