نمناک اخباراقتصاد اعتراف وزیر صنعت درباره نتیجه کمپین نخریدن خودرو صفر
کمپین نخریدن خودرو ، نتیجه کمپین نخریدن خودرو
وزیر صنعت بالاخره پس از کمپین نخریدن خودرو صفر اعتراف کرد، صنعت خودرو در معرض توقف است و موجودی انبار محصول خودروسازان به متجاوز از 100. 000 خودرو کف کارخانه رسیده است.
تاریخ انتشار : 13 مهر 1394

نتیجه کمپین نخریدن خودرو

طی یکی دو ماه اخیر کمپین خودروی صفر نخرید برای مقابله با افزایش قیمت خودرو و افت کیفیت تشکیل شد که واکنش های زیادی را به همراه داشت.

 
در عین حال مسئولان وزارت صنعت و مدیران عامل خودروسازی ها تاثیرگذاری این کمپین بر صنعت خودروی کشور را منکر می شدند و تاکید کردند که روند فروش خودرو عادی شده است.
 
 
تا اینکه نامه ای از 4 وزیر از جمله محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت به رئیس جمهور در خصوص افت بازار سرمایه منتشر شد که در بخشی از این نامه آمده است:«در بعد عوامل داخلی کاهش ارزش بازار شرکت های فعال در بازار سرمایه، می توان به نبود تقاضای کافی برای محصولات، مشکل حاکم بر فعالیت های اقتصادی و افزایش انباشت موجودی و حساب ای دریافتنی صنایع مختلف اشاره نمود.
 
 
به عنوان نمونه در صنعت خودرو صورت های مالی زیان انباشته ای معادل 4. 200 میلیارد تومان را نشان می دهد و این در حالی است که به دلیل بحران نقدینگی، صنعت مزبور در معرض توقف است و موجودی انبار محصول خودروسازان به متجاوز از 100. 000 خودرو کف کارخانه رسیده است.»

اعتراف وزیر صنعت درباره نتیجه کمپین نخریدن خودرو صفر

اعتراف وزیر صنعت درباره نتیجه کمپین نخریدن خودرو صفر
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 303
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 293 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف