کمک پلیس ها به پیرزن
اخیرا یک ویدیو پر بازدید در فضای مجازی منتشر شد که در آن دو مامور پلیس مهربان در بریتانیا به یک پیرزن 84 ساله کمک کردند تا به مقصد برسد.

کمک به پیرزن 84 ساله توسط دو مامور پلیس

مامورین پلیس در هر کشوری وظیفه فراهم سازی امنیت را برای ساکنان آن منطقه را دارند و در جهان نام این انسان های زحمت کش " مامور اجرای قانون " است. با این وجود روز گذشته دو مامور پلیس در طی اقدامی جالب و خیره کننده توانستند بارها و بارها مورد تحسین و تشویق کاربران صفحات مجازی قرار بگیرند. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

اخیرا ویدیو دو مامور پلیس با نام های " کولین بروکز " و " متتو چاپمن " از شهر ولز واقع در بریتانیا منتشر شد که این دو مامور پلیس در نهایت احترام، پیرزن 84 ساله ای را اسکورت می کنند و به آرامی با او قدم می زنند تا او را او را به ایستگاه اتوبوس برسانند.

اقدام جالب این دو مامور پلیس تنها در عرض چند ساعت با بیش از 25000 بازدید روبرو شد و کاربران صفحات مجازی نسبت به این حرکت زیبا واکنش نشان دادند و او را به شدت مورد تحسین قرار دادند.

پلیس بریتانیایی

پلیس های مهربانی که به پیرزن 84 ساله کمک کردند

با این وجود آقای هریس که وظیفه ضبط این ویدیو با وی بود، در مورد این ویدیو این گونه گفت:" من لحظه ای که این صحنه را دیدم، در داخل فروشگاهی قرار داشتم که فورا به بیرون آمدم و شروع به فیلمبرداری کردم و برای من بسیار جالب و فوق العاده بود. این بهترین حالتی بود که دو مامور پلیس در حال کمک کردن به یک پیرزن کمک می کردند".

جالب است بدانید که آقای هریس چند روز اخیر این پیرزن را در خیابان زمانیکه از مردم درخواست کمک می کرد، مشاهده نموده بود و از وی در این زمان نیز حتی فیلم گرفته بود.

اما جالب ترین قسمت، انسانیت این دو مامور پلیس بود که به پیرزن 84 ساله کمک کردند تا به خانه خود بازگردد.

ویدیو اسکورت جالب پیرزن 84 ساله توسط دو مامور پلیس

کمک کردن دو مامور پلیس مهربان به پیرزن 84 ساله

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
وبگردی