خرس قطبی
اخیرا یکی از بازدید کنندگان باغ وحشی در مونیخ آلمان، از ویدیویی پرده برداشت که توانست با بازدید و نظرات فراوانی روبرو شود. کمک کردن خرس قطبی به پرنده کوچک در باغ وحش.

امداد رسانی خرس قطبی به پرنده کوچک

تعداد زیادی از انسان ها بر این باور هستند که حیوانات تنها و تنها برای آسیب رساندن به انسان ها آفریده شده و آنها برای بدست آوردن غذا ممکن است به هم نوعان خودشان نیز حسی نداشته باشند و آنرا ببلعند. از این رو می توان دریافت که حیوانات موجوداتی مرگبار هستند و با دیدن آنها باید به نوعی از بین ببریم تا آسیب بیشتری به ما نرسانند.

بنابراین آنها آفریده ای اشتباه هستند و هیچ جایگاهی در کره زمین ندارند و باید در لحظه دیدن آنها و یا محل زندگی شان، به نوعی از ببریم و فقط و فقط ما انسان ها مالک کره زمین هستیم و حیوانات جایگاهی در آن ندارند! با این وجود توصبف خاصی برای این دسته از انسان ها وجود ندارد و این گونه تصور را به هیچ وجه نمی توان تغییر داد!

اما این در صورتی است که حیوانات دارای عواطف خاص خودشان هستند و با زبان مخصوص خودشان به یکدیگر عشق می ورزند و در تلاش هستند تا از آسیب رسیدن به نوعان خودشان جلوگیری کنند. برای مثال روز گذشته ویدیویی منتشر شد که در آن یک خرس قطبی توانست این نوع تصور را بطور کامل از بین ببرد و طرز تفکر جداگانه ای را ارمغان آورد! جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

عشق و عاطفه میان حیوانات

امداد رسانی خرس قطبی غول پیکر به پرنده کوچک

یکی از بازدید کنندگان باغ وحشی واقع در شهر مونیخ آلمان، اخیرا ویدیویی جالب و دیدنی را از خرس قطبی غول پیکری را در صفحه مجازی خودش به اشتراک گذاشت که ویدیو آن توانست با بازدید فراوانی روبرو شود. اما این ویدیو ساده ای نبود و در آن پر از عشق و محبت جای گرفته است چرا که از قرار معلوم مسئولان باغ وحش برای غذا دادن به این خرس قطبی، یک پرنده کوچک را در آب می اندازند اما این خرس غول پیکر به جای آنکه این پرنده کوچک را بخورد، سعی می کند تا از آب برون بیاورد و اجازه نفس کشیدن به آن دهد و به نحوی عملیات احیای قلبی و ریوی می کند. سپس این خرس قطبی چندین بار تلاش می کند تا پرنده را به بیرون از آب بیاندازد و اجازه دهد تا پرواز کند که متاسفانه این امکان پذیر نشد و خرس قطبی شروع به بازی کردن با آن نمود.

ویدیو کمک کردن جالب خرس قطبی به پرنده کوچک در باغ وحش ؛

کمک کردن جالب خرس قطبی به پرنده کوچک در باغ وحش + فیلم

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی