نمناک اخبارجامعه پدر ثروتمند کودک سرطانی با کمک مالی مردم ثروتمند تر شد
کودک سرطانی ، شبکه های اجتماعی
پدر کودک سرطانی برای درمان کودکش از مردم کمک مالی جمع میکرد اما متوجه شدند او از افراد ثروتمند است که با این پول ها ثروتمند تر شد.
تاریخ انتشار : 16 آذر 1395

پدر فقیر کودک سرطانی ثروتمند از آب درآمد

پدر یک دختر چینی با انتشار عکسی از فرزندش در شبکه های اجتماعی خواهان کمک های انسان دوستانه برای درمان وی شد اما به رغم جمع آوری میزان زیادی کمک مالی، هنوز چند روز نگذشته مشخص شد او مردی ثروتمند بوده که این کمک ها وی را غنی تر ساخته است.

لوسمی یا سرطان خون یکی از رایج ترین انواع سرطان در کودکان به شمار می رود و به همین دلیل بسیاری از خانواده هایی که فردی با این بیماری در میانشان زندگی می کند مخارج زیادی را باید برای درمان کودک سرطانی متحمل شوند.

همین چند روز پیش یعنی در اواخر ماه نوامبر گذشته، یک پدر چینی به نام «لو ئر» در ویچت خود نوشت دختر 5 ساله اش «لو ییشیائو» مبتلا به سرطان خون شده و مبارزه ای سخت را با آن آغاز کرده است.
 
کودک سرطانی

پدر ثروتمند کودک سرطانی

 او از شهروندان چین درخواست کمک مالی برای درمان فرزندش کرده بود و هنوز روز به نیمه نرسیده بود که 100 هزار نفر از این پست او بازدید کردند و ظرف 5 روز 2/7 میلیون یوان کمک مالی انساندوستانه به حساب اعلام شده وی واریز شد.
 
اکنون برخی از شهروندان گزارش داده اند که این فرد معرفی شده با عنوان پدر دختر مبتلا به لوسمی در واقع یکی از افراد ثروتمند و صاحب حداقل دو اتومبیل و سه آپارتمان است. از این گذشته بخش عمده ای از صورتحساب پزشکی این دختربچه مبتلا به لوسمی توسط بیمه پرداخت می شود.
 
این واکنش شهروندان منجر شد بیمارستان کودکان شنژن که لو ییشیائو به مدت سه ماه در آن تحت درمان قرار داشت مخارج و هزینه های درمانی برای وی را در معرض دید عموم قرار دهد و بلافاصله هم شکوائیه ای مطرح شد که پدر این کودک را ناچار به بازگرداندن مبالغ مالی به کمک کنندگان کرده است.
 
وی البته توضیح داده است که قیمت آپارتمان بسیار بالا بوده و به همین خاطر او نمی توانسته مسکن خود را برای اختصاص به درمان فرزندش به فروش برساند.

گفته شده اکنون دولت چین در نظر دارد قانون جدیدی تصویب کند که بر اساس آن برنامه های اهدای عمومی کمک های این چنینی به افراد غیر مجاز ممنوع اعلام شود.

پدر ثروتمند کودک سرطانی با کمک مالی مردم ثروتمند تر شد

پدر ثروتمند کودک سرطانی با کمک مالی مردم ثروتمند تر شد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از سلامت آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف