نمناک تکنولوژیاختراعات اختراع جعبه کمک های اولیه کنترل استرس و احساسات
استرس ، جعبه کمک های اولیه
یک مخترع جعبه کمک های اولیه ای را اختراع کرده است که به کنترل استرس کمک می کند این دستگاه،جعبه کمک های اولیه احساسات نام دارد.

جعبه کمک های اولیه استرس اختراع شد

با پیشرفت علم و تکنولوژی شنیدن و دیدن برخی چیزها دیگر غیر منتظره و عجیب نیست چراکه مخترعان با اختراعات عجیب و جالب خود به جهانیان ثابت کرده اند که با استفاده از علم می توان با پیشرفته ترین امکانات زندگی کرد،چرا که یک مخترع جعبه کمک های اولیه ای را اختراع کرده است که به کنترل استرس کمک می کند این دستگاه،جعبه کمک های اولیه احساسات نام دارد.

هر کسی که زخمی می شود، همه به سرعت با استفاده از جعبه کمک های اولیه ای که در خانه وجود دارد، زخم فرد آسیب دیده را پانسمان می کنند و به او کمک می کنند تا دیگر دردی نکشد و خونریزی نکند اما آیا وسیله ای هم برای بهتر کردن احساسات انسان ها وجود دارد؟

احساسات

بر اساس این گزارش، جواب این سوال مثبت است چرا که یک طراح انگلستانی در لندن به نام رویی سان جعبه کمک های اولیه ای را طراحی کرده است تا به کمک آن بتوان حال افرادی را که استرس دارند، خوب کرد و نام این دستگاه «جعبه کمک های اولیه احساسات» است.

طبق گفته مخترع این جعبه، بازی با وسایل موجود در داخل جعبه کمک های اولیه احساسات که با رنگ های شاد و روشن طراحی شده اند، به شخصی که تحت فشار روحی است و دچار حمله عصبی شده است، کمک می کند تا از آن حالت بیرون بیاید و استرس خود را فراموش کند. سان همچنین گفته است که روانشناسان می توانند در کارگاه های خود از این جعبه ابزار کمک بگیرند تا مشاوره خود را با نشاط تر و راحت تر برگزار کنند.

اختراع جعبه کمک های اولیه کنترل استرس و احساسات

اختراع جعبه کمک های اولیه کنترل استرس و احساسات
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف