نمناک سرگرمیاتومبیل معرفی کم مصرف ترین خودروهای جهان در سال 2015
کم مصرف ترین خودروهای جهان ، خودروهای کم مصرف
در این گزارش به معرفی کم مصرف ترین خودروهای جهان در سال 2015 که دارای کمترین میزان مصرف سوخت در مسافت 100کیلومتر هستند پرداخته ایم.
بازدید : 10,274 نفر

کم مصرف ترین خودروهای جهان

کم مصرف بودن خودروها برای هر خریداری از اهمیت بالایی برخوردار است و یکی از ملاک های مهمی است که به هنگام انتخاب و خرید خودروها مدنظر قرار می گیرد، زیرا میزان مصرف سوخت خودرو در مخارج خانواده ها نقش بسزایی دارد و امر مهمی است.همین امر باعث شده تا امروزه اغلب خودروسازان برای تولید خودروهایی که دارای موتور با مصرف سوخت پایین هستند تلاش کنند.

گرچه علاوه بر کم مصرفبودن موتور خودرو، مسائل بسیار دیگری از قبیل وجود باد ، شرایط محیطی، طرز رانندگی، تعداد سرنشین، میزان بار، شدت ترافیک، کیفیت پایین سوخت و... در کم مصرف یا پرمصرف بودن خودروها نقش دارد.اکنون قصد معرفی خودرو های دارای کمترین میزان مصرف سوخت در مسافت 100کیلومتر را داریم.لکسوس CT200 H از جمله کم مصرف ترین خودروهای موجود در بازار خودرو است که مصرف سوخت آن 3.8 لیتر در 100 کیلومتر است.سایر خودروها به شرح زیر است:

کم مصرف ترین خودروهای جهان

کم مصرف ترین خودروهای جهان

معرفی کم مصرف ترین خودروهای جهان در سال 2015

معرفی کم مصرف ترین خودروهای جهان در سال 2015
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 18
برگرفته از پرشین وی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 15 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف