نمناک اخبارسیاست اسحاق جهانگیری به نفع روحانی انصراف داد؟
اسحاق جهانگیری ، حسن روحانی
اسحاق جهانگیری به نفع حسن روحانی از ادامه حضور در عرصه انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد. هنوز این خبر تایید نشده است.
تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1396
بازدید : 5,757 نفر

انصراف اسحاق جهانگیری از انتخابات

ساعتی پیش شواریعالی سیاستگذاری اصلاح طلبان با انتشار نامه ای از جهانگیری به دلیل حضورش در صحنه انتخابات تشکر و در عین حال درخواست کرد که وی به نفع روحانی کنار برود.

پس از انتشار این نامه اخباری مبنی بر انصراف جهانگیری در فضای مجازی منتشر شد.

این در حالی است که پیش بینی می شود اسحاق جهانگیری در سخنرانی اش در شیراز بگوید که برای چه منظوری به صحنه انتخابات آمده و در این مدت چه اقداماتی انجام داده و چرا توصیه می کند به روحانی رای دهید.

هنوز خبر انصراف اسحاق جهانگیری تایید نشده است.

جهانگیری و روحانی

 


درخواست شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان از اسحاق جهانگیری:انصراف دهید

اعضای شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان در نامه ای به اسحاق جهانگیری از او به خاطر دفاع از گفتمان اصلاح طلبی تشکر کردند و از او خواستند به نفع حسن روحانی از حضور در انتخابات انصراف دهد.

 

در نامه شورای عالی سیاست گذاری خطاب به جهانگیری آمده است:خدای را سپاسگزاریم که فرصت خدمت به شریف ترین انسانهای روی زمین یعنی ملت بزرگوار ایران را فراروی فرزندان مسئولیت شناس این آب و خاک قرار داده وگذرگاههای وصول به مقصد را آنچنان باز نموده است که شیفتگان خدمت میتوانند آنگونه که شایسته است بار امانتی که بر دوش دارندرا به سرمنزل مقصود برسانند.شورای عالی سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان لازم میداند با صدایی رسا از جنابعالی که مسئولانه پیشنهاد این شورا مبنی بر ضرورت حضور در عرصه رقابت های انتخاباتی را پذیرفته و در تمامی صحنه ها و عرصه ها ، مناظره ها و گفتگوها با قدرت ، صلابت ، خردورزی و اخلاق مداری از گفتمان اصلاحات بعنوان گفتمان امید، آرامش، توسعه گرایی و کارآمدی دفاع نمودید قدرشناسی کند و توفیقات بیش از پیش شما را از خدای بزرگ مسئلت نماید.

این شورا با توجه به مجموعه شرایط پیش آمده و به منظور تداوم راهی که از انتخابات خرداد 1392 فراروی ملت قرار گرفته است پیشنهاد می نماید جنابعالی در یک تصمیم متعهدانه و مسئولیت شناسانه دیگر حمایت از کاندیدای اجماعی اصلاح طلبان جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای حسن روحانی را مورد تاکید قرار داده و با انصراف از نامزدی دوازدهمین دوره ریاست جمهوری برگی دیگر بر کارنامه درخشان خود بیفزائید.

تردیدی وجود ندارد که آن برادر عزیز بیش از هر کس دیگر ضرورت اجماع اصلاح طلبانه را احساس می کنید همانگونه که متعهدانه در صحنه حاضر شدید انشاءالله با طیب خاطر این پیشنهاد را خواهید پذیرفت.

همچنین از ملت بزرگوار ایران انتظار داریم با حضور آگاهانه پای صندوقهای رای و انتخاب کاندیدای اجماعی اصلاح طلبان جناب آقای روحانی و همچنین نامزدهای شورای شهر تهران و دیگر مناطق از لیست "امید" شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان برشکوه و عظمت ایران بیافزایند.یاد امام و شهیدان جاویدان عزت و سربلندی ملت ایران با دوام.

کناره گیری اسحاق جهانگیری از انتخابات ریاست جمهوری

اسحاق جهانگیری به نفع روحانی انصراف داد؟
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 23
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 18 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف