نمناک ورزشفوتبال دلیل کناره گیری رضا حسنی خو از مدیریت استقلال
رضا حسنی خو ، برادر احسان علیخانی
رضا حسنی خو برادر احسان علیخانی که به عنوان مدیر عامل باشگاه استقلال شناخته شده بود از مدیریت استقلال کناره گیری کرد.
تاریخ انتشار : 16 مرداد 1395

کناره گیری رضا حسنی خو

مدیرعامل باشگاه استقلال که روز چهارشنبه از سوی وزارت ورزش و اعضای هیات مدیره به این عنوان منصوب شده بود، پس از شکست آبی پوشان برابر صنعت نفت با صدور بیانیه ای از سمت خود استعفا کرد.

رضا حسنی خو

عکس رضا حسنی خو

حسنی خو که چهارشنبه گذشته با تصمیم اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال، مدیرعامل شده بود، دلیل کناره گیری اش را وجود افراد کارآمدتر برای این پست عنوان کرده است.

 
متن بیانیه مدیرکل حراست ورزش وجوانان به این شرح است:
 
به نام خدا
 
اعضا محترم هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال
 
همانگونه که استحضار دارید در جلسه روز چهارشنبه مورخ 13 مرداد سال 1395، با لطف و اعتماد وزیر محترم ورزش وجوانان و اعضای دلسوز هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال، اینجانب به عنوان مدیرت باشگاه و نایب رئیس هیئت مدیره انتخاب شدم.
 
از همان زمان تا لحظه نگارش متنی که در حال مطالعه آن هستید، با رعایت مصالح تیم پرطرفدار استقلال تهران، بهترین راه را در سکوت یافتم و اینک لازم میدانم به استحضار متولیان محترم ورزش و مدیران باشگاه استقلال برسانم:
 
اعتقاد دارم پذیرش هر سمت مدیریتی در شرایطی که فرد یقین دارد افرادی کار آمدتر، لایق تر و متخصص تر از او میتوانند از عهده آن مسئولیت برآیند، جفا در حق خود، مردم و کشور است. لذا همان چهارشنبه شب در تماس با وزیر محترم ورزش و جوانان ضمن تشکر و قدردانی بابت اعتمادشان با ذکر دلایلم از آن مقام محترم درخواست کردم که از اینجانب سلب مسئولیت نمایند.
 
جایگاه ویژه و مردمی باشگاه استقلال و مسابقه جمعه شب این تیم مرا بر آن داشت با توجه به رسانه ای شدن خبر انتصاب حقیر، عدم پذیرش این مسئولیت را در اختیار رسانه ها قرار ندهم تا استقلال بدون تنش و بحران و در آرامش کامل بازی روز جمعه را برگزار کند.
 
حال که این مسابقه برگزار شده و مدیران محترم از آغاز هفته فرصت مغتنم تری برای تصمیم گیری در حوزه مدیریت باشگاه استقلال دارند لازم میدانم ضمن تشکر از وزیر محترم ورزش وجوانان، اعضاء بزرگوار هیئت مدیره و اهالی مهربان ورزش، جامعه فوتبال، اعضای کادر فنی، پیشکسوتان و بازیکنان تیم استقلال بخصوص هوادارن عزیز، استعفای خود را از مدیریت باشگاه پر طرفدار استقلال اعلام نمایم.
 
امیدوارم تصمیم این حقیر مورد توجه تمام کارگزاران ورزش کشور قرار گیرد و یادآور آن باشد که هیچ مدیری تا اشخاصی مفیدتر و موثرتر از خود را میشناسد، عنان مسئولیتی را به دست نگیرد.
 
بدیهی است در خانواده بزرگ استقلال و ورزش پر افتخار ایران عزیز، کم نیستند بزرگان، پیشکسوتان و مدیرانی که می توانند بسیار مطلوب تر این باشگاه را مدیریت کرده و به جایگاه واقعی و مورد نظر طرفداران و علاقه مندان برسانند.
 
اینجانب همانند گذشته این آمادگی را دارم که در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید در هر بزنگاهی، در حد توانایی و بضاعت خود سهمی اندک در شادی دل مردم و گسترش آشتی، همدلی و همزبانی در جامعه ورزش ایران اسلامی داشته باشم.
 
به امید موفقیت جامعه ورزش و شنیدن اخبار خوش از کاروان ورزشی ایران در المپیک ریو

دلیل کناره گیری رضا حسنی خو از مدیریت استقلال

دلیل کناره گیری رضا حسنی خو از مدیریت استقلال
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از تسنیم -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف