دستکش های هوشمند
با ارائه انواع گجت های پوشیدنی، یک شرکت آمریکایی دستکشهایی را طراحی کرده که به وسیله آن بدون لمس کردن می توان گوشی را کنترل کرد. جزئیات بیشتر دستکش های هوشمند را در بخش اختراعات سایت نمناک بررسی خواهیم کرد.

دستکش های هوشمند خبری جدید در دنیای گجت ها

کاربران موبایل می توانند از طریق اتصال بلوتوث،دستکش هوشمند GoGlove را به گوشی های IOS و اندرویدی خود متصل کنند و برنامه های کاربردی گوشی هوشمند خود را بدون نیاز به لمس آن کنترل کند. این فناوری در آمریکا با نام  GoGlove  توسعه یافته است و از طریق بلوتوث، برنامه های مختلف آن قابل کنترل است.

گجت

کنترل گوشی های هوشمند با دستکش

کاربر تمام برنامه موسیقی مورد علاقه خود را از طریق این دستگش ها می تواند کنترل کند مانند تغییر آهنگ،مکث/پخش آهنگ،کم و زیاد کردن صدا.با این دستکش ها کاربر می تواندعکس گرفته و یا حجم عکس را تغییر دهد، همچنین می تواند فیلمبرداری نیز کند. تمام این کارها با حرکت ساده دست انجام می شود.
 
دستکش هوشمند
 
کاربر می تواند هنگام دوچرخه سواری، رانندگی یا اسکی موسیقی گوشی خود را کنترل کند.سازندگان GoGlove تصمیم به گسترش قابلیت های دستکش متصل گرفتند تا با برنامه های دیگر مانند آندروید و iOS متصل شود.
 
کنترل گوشی هوشمند
 
این دستکشها دارای یک ماژول جداگانه هستند که قابلیت جابه حایی برای کنترل مستقیم گوشی دارند.مثلا زمانیکه هوا گرم است و نمی توان از دستکش استفاده کرد این دستگاه کوچک جایگزین مناسبی می تواند باشد. 
 
کنترل گوشی هوشمند
 
کنترل گوشی هوشمند
 
کنترل گوشی هوشمند
 
کنترل گوشی هوشمند

کنترل گوشی با دستکش های هوشمند +تصاویر

59
این مطلب مفید بود ؟90
برگرفته از فارس نیوز-/ف
برچسب :
وبگردی