نمناک فرهنگ و هنرموسیقی تاریخ کنسرت ارکستر سمفونیک تهران فروردین 96
ارکستر سمفونیک ، کنسرت ارکستر سمفونیک
تاریخ اولین کنسرت ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی در سال جدید اعلام شد.
بازدید : 1,562 نفر

تاریخ اولین کنسرت ارکستر سمفونیک

پس از استعفای علی رهبری در اردیبهشت سال 1395 و عدم دعوت دوباره ایشان، ارکستر سمفونیک تهران توسط شورای هنری با حضور شهرداد روحانی به عنوان رهبر، اداره می شود.

اولین کنسرت ارکستر سمفونیک تهران در سال جدید روزهای 24 و 25 فروردین ماه به رهبری شهرداد روحانی در تالار وحدت تهران برگزار می شود.

 ارکستر سمفونیک تهران از مجموعه های وابسته به بنیاد فرهنگی هنری رودکی روزهای پنجشنبه 24 و جمعه 25 فروردین ماه اولین کنسرت خود در سال جدید را برای علاقه مندان موسیقی کلاسیک در تالار وحدت تهران برگزار می کند.

ارکستر سمفونیک

کنسرت ارکستر سمفونیک تهران

در این کنسرت که ساعت 21:30 روزهای یاد شده به رهبری شهرداد روحانی برگزار می شود، اورتور «عروسی فیگارو» اثر ولفگانگ آمادئوس موتزارت، سوئیت «دریاچه قو» اثر پیتر ایلیچ چایکوفسکی و قطعه «شهرزاد» اثر ریمسکی کرساکف برای مخاطبان اجرا می شود. این کنسرت با قیمت بلیت 45، 55، 65، 85، 95 و 100 هزار تومان میزبان دوستداران موسیقی کلاسیک خواهد بود.

آخرین کنسرت ارکستر سمفونیک تهران در سال 95 روز جمعه ششم اسفند ماه به رهبری شهرداد روحانی در تالار وحدت تهران برگزار شد. در آن کنسرت در بخش اول اورتور «عروسی فیگارو» اثر ولفگانگ آمادئوس موتسارت، کنسرتو «ابوا در دوماژور» اثر «ژوزف هایدن» با سولیستی آرمین قیطاسی در سه بخش «آلگرو اسپری توسو»، «آندانته» و «روندو آلگرتو» به مخاطبان ارائه شد.

 

تاریخ کنسرت ارکستر سمفونیک تهران فروردین 96

تاریخ کنسرت ارکستر سمفونیک تهران فروردین 96
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از مهر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف