نمناک فرهنگ و هنرموسیقی خبر تلخ بابک جهانبخش به هوادارانش
بابک جهانبخش ، کنسرت بابک جهانبخش
بابک جهانبخش خواننده پاپ و پرطرفدار کشورمان در جدیدترین کنسرتش خبر نسبتا ناراحت کننده ای به هوادارانش داد.
تاریخ انتشار : 3 دی 1395

در جدیدترین کنسرت بابک جهانبخش چه گذشت؟

کنسرت بابک جهانبخش دوم دی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار شد. بابک جهانبخش پس از پایان ماه صفر در دومین شب از زمستان با مخاطبان خود در شهر تهران دیدار کرد.

جهانبخش در این کنسرت در حالی با مخاطبانش دیدار کرد که قطعه "منظومه احساس" را دو ساعت پیش از برگزاری این اجرا در فضای مجازی منتشر کرد.

این کنسرت تلفیقی از قطعه های ریتمیک و حسی این خواننده پاپ بود. جهانبخش ابتدا کنسرتش را با آهنگ تهران آغاز کرد که انرژی بخش برای هوادارانش بود. پس از اجرای قطعه نخست وی با هوادارانش سلام و خوش و بش کرد و به آن ها خیر مقدم گفت.

پس از آن قطعه ی حالم خوبه به همراه ویدیو آن اجرا شد. هماهنگی بی نظیری میان موزیک و تصاویر ایجاد شده بود و نور پردازی ها به بهترین شکل ممکن انجام شد.

کنسرت بابک جهانبخش

 خبر بابک جهانبخش به هوادارانش

حامد همایون مهمان ویژه ی کنسرت بابک جهانبخش

پس از اجرای این قطعه جهانبخش یکی دیگر از مهمانانش را معرفی کرد که هواداران با شنیدن نام و دیدن وی غافلگیر شدند. خواننده جوانی که به تازگی قطعه جدیدش با نام "چنین کنم چنان کنم" را منتشر کرده است. او کسی نبود جز حامد همایون. سارا منجزی بازیگر سینما و تلویزیون مهمان کنسرت امشب جهانبخش بود، مورد تشویق هوادارن قرارگرفت.

در این بین جهانبخش خبر نسبتا تلخی را به هوادارانش داد. وی اعلام کرد که در سال آینده کم کارتر خواهد شد. جهانبخش در این خصوص گفت:سال آینده قرار است کمتر کار کنم. البته این حرفم به آن معنا نیست که موسیقی را رها کرده و دیگر آهنگی منتشر نمی کنم. می خواهم کمی استراحت کنم و با انرژی دو چندان و با قطعات جدید و برنامه های متفاوت شما را در کنسرت ها ببینم.

پس از این صحبت جهانبخش که واکنش متفاوت هواداران را به همراه داشت، قطعات برف و بی تو می میرم اجرا شد. نکته دیگر جالب کنسرت دوم دی جهانبخش اجرای قطعه منظومه احساسی بود که همان روز اجرای کنسرت، به صورت اینترنتی منتشر شده بود. زمانی که جهانبخش این آهنگ را می خواند، متن شعر روی ال سی دی مقابل هوادران نمایش داده می شد که جوی متفاوت را رقم زد. وی در این بین از بایک ریاحی پور، مسعود همایون گیتاریست، سامان امامی نوازنده گیتار، بهنام حکیم نوازنده تار و گیتار و دیگر نوازنده اش نیما حمیدی تشکر کرد. حمید رهنورد خواننده و موزیسین که جهانبخش خود را خیلی مدیون وی می دانست، مهمان دیگر کنسرت جهانبخش بود.

دیگر زمانش رسیده بود که این خواننده قطعه شب و باران اجرا کند. در پایان قطعات شاید از آلبوم حالم خوبه و خاص اجرا شد. همچنین از رضا تاج بخش رهبر ارکست تقدیر به عمل آمد.

خبر تلخ بابک جهانبخش به هوادارانش

خبر تلخ بابک جهانبخش به هوادارانش
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 33
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 22 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف