نمناک فرهنگ و هنرموسیقی قایم شدن نوازنده در کنسرت حمید حامی !
حمید حامی ، کنسرت حمید حامی
اتفاق سوال برانگیز و عجیبی که در کنسرت حمید حامی رخ داد, نوازنده ای بود که پشت قایم شده بود و پنهانی ساز میزد.
تاریخ انتشار : 10 اسفند 1395

دلیل پنهان شدن نوازنده در کنسرت حمید حامی

تالار وحدت میزبان کنسرت «حمید حامی» بود و این کنسرت یک نکته سوال برانگیز داشت, نوازنده درامز در این کنسرت قایم شده بود که علت آن را از حمید حامی پرسیدیم.

کنسرت حمید حامی در حالی در تالار وحدت تهران برگزار شد که یکی از نوازندگان گروه به دلیل برخی مسائل حقوقی مجبور شد بدون حضور در صحنه و به صورت پنهانی ساز بزند!

کنسرت حامی در حالی شب گذشته در تالار وحدت اجرا شد که عدم حضور نوزانده درامز در کنسرت و پنهان شدن او به جهت برخی مسایل حقوقی، حاشیه هایی را ایجاد کرد.

حمید حامی

کنسرت حمید حامی

خواننده آلبوم «یک لحظه عاشق شو» در انتهای کنسرت شب گذشته خود در تالار وحدت گفت:«خیلی ها پس از اجرای شب گذشته به من گفتند که صدای ساز «درامز» در کل کنسرت بود ولی خود این ساز روی صحنه حضور نداشت و صدا پلی بک بود. ولی من باید در این باره توضیح بدهم که صدای درامز «پلی بک» نبود و ما مجبور شدیم نوازنده درامز گروه را این پشت قایم کنیم.»

حامی که دومین شب اجرای زنده خود را در تاریخ 8 اسفند در تالار وحدت روی صحنه برده بود، افزود:«متاسفانه دلایل این اتفاق را نمی توانم بازگو کنم ولی از شما می خواهم که برای این نوازنده مهم و قدیمی پاپ که امشب و دیشب ما را همراهی کرد، کف بزنید.»

این نوازنده و موزیسین قدیمی پاپ پس از یک ماجرای حقوقی با یک خواننده سرشناس پاپ دیگر که قبلا با یکدیگر همکاری می کردند، دچار مشکلاتی شده است.

ماجرا از این قرار است که قرادادی مبنی بر انحصار حضور روی صحنه از سوی آن خواننده درباره نوازنده درامز وجود داشته و خواننده پاپ چندی پیش با شکایتی رسمی، این نوازنده را به پرداخت جریمه ای سنگین محکوم کرده است و در صورت اجرای مجدد با هر خواننده دیگری روی سن، بار دیگر دعوای حقوقی دیگری برای او ارائه خواهد شد. به دلایل حقوقی از بازگو کردن نام خواننده و جزئیات دیگر این موضوع خودداری می کنیم.

در اجرای شب گذشته حامی در تالار وحدت، احسان حق شناس، سجاد شهباززاده و… از جمله هنرمندانی بودند که در سالن اجرای برنامه حضور داشتند. این کنسرت به همت موسسه «کامیاب بهاران» و تهیه کنندگی علی حق شناس برگزار شد.

قایم شدن نوازنده در کنسرت حمید حامی !

قایم شدن نوازنده در کنسرت حمید حامی !
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از فارس -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف