نمناک اخبارفرهنگ و هنر چاقوکشی در کنسرت داریوش اقبالی خواننده لس آنجلسی
داریوش اقبالی ، کنسرت داریوش اقبالی
اغتشاش و درگیری های مردم در حاشیه کنسرت داریوش اقبالی که در شهر کلن آلمان برگزار شد به بازداشت 18 نفر و زخمی شدن 29 ایرانی تبار دیگر انجامیده است.
تاریخ انتشار : 14 مهر 1395

درگیری در کنسرت داریوش اقبالی

کنسرت داریوش اقبالی در شهر کلن آلمان با درگیری و چاقو کشی مردم متوقف شد . کنسرت داریوش اقبالی که در شامگاه روز یکشنبه دوم اکتبر 2016 در سالن Kölner Maritim برگزار می شد در حین برنامه با حمله گروهی از پناهندگان با اغتشاش شدید مواجه شد که سرانجام پس از ساعاتی درگیری با مداخله پلیس آلمان متوقف شد.

به گزارش شاهدان عینی فضای سالن برگزاری این کنسرت پس از اعمال خشونت فیزیکی از سوی ماموران حفاظت سالن در قبال علاقمندان به این خواننده ایرانی بحرانی شد و در نهایت با ضرب و شتم از سوی یکی از محافظین این خواننده به یک بحران تمام عیار مبدل شد که طی آن صدها تن بی دلیل به سمت استیج حمله بردند و نزاعی تمام عیار شکل گرفت.

مراجع پزشکی کلن می گویند 29 تن در این درگیری زخمی شده اند که دست کم 9 نفر از آنان برای درمان تکمیلی مجبور به بستری شدن در مراکز درمانی شده اند.

همچنین استفاده از چاقو در یک مورد موجب شده است تا برخی از شرکت کنندگان در این کنسرت در مظان اتهام حمل سلاح سرد قرار داشته باشند.پلیس کلن می گوید تا کنون 18 نفر در ارتباط با پرونده این نزاع دستگیر شده اند و هم اکنون در بازداشت پلیس هستند.

کنسرت داریوش اقبالی

درگیری و چاقو کشی در کنسرت داریوش اقبالی

شاهدان می گویند با اینکه این رویداد در ساعات پایانی یکشنبه شب رخ داد اما محوطه داخلی و بیرونی سالن Kölner Maritim تا ساعات نخستین روز دوشنبه 3 اکتبر نیز همچنان از سوی پلیس تحت بررسی قرار داشت. هنوز از خسارات احتمالی به سالن کنسرت و وضعیت افراد بستری شده در پی جراحات جدی تر گزارشی مخابره نشده است.

گفته شده گروهی از پناهندگان که از کشور های خاورمیانه به این کنسرت آمده بودند در اواسط مراسم به سمت استیج حمله ور شدند که با واکنش شدید محافظان کنسرت این درگیری ها شدت یافت و کنسرت داریوش نیمه کاره رها شد.

شنیده شده در این درگیری ها داریوش اقبالی هم آسیب شدیدی دیده است و برخی منابع هم از بستری شدن وی خبر داده اند و گفته اند ممکن است وی تا آخر عمر نتواند به خوانندگی ادامه دهد.

لازم به یاد آوریست در حال حاضر به دلیل مسائل این چنینی و اتفاقاتی که در جشن کریسمس سال گذشته در برلین آلمان اتفاق افتاد بسیاری از خوانندگان مایل نیستند در آلمان و برخی از کشور های اروپایی کنسرت برگزار کنند.

داریوش اقبالی ، عکس درگیری کنسرت داریوش اقبالی

چاقوکشی در کنسرت داریوش اقبالی خواننده لس آنجلسی
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 38
برگرفته از کاسپین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 25 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف