نمناک فرهنگ و هنرموسیقی چرا کنسرت رضا صادقی در کرمان لغو شد؟
رضا صادقی ، کنسرت رضا صادقی
رضا صادقی خواننده مشکی پوش کشورمان قرار بود 21 شهریورماه در کرمان کنسرتی را برگزار کند که بنا به دلایلی این کنسرت لغو شد.
بازدید : 2,838 نفر

علت لغو کنسرت رضا صادقی در کرمان

بنا به گفته مدیر برنامه های رضا صادقی کنسرت این خواننده محبوب پاپ به علت مشکلات برگزار کننده کنسرت با صاحب مکان برگزاری برنامه لغو شد.

جعفری مدیر برنامه های رضا صادقی درباره دلایل لغو کنسرت 21 شهریورماه این خواننده در کرمان، توضیح داد:متاسفانه برگزار کننده کنسرت با مدیریت مجموعه گردشگری پدیده کویر به مشکلاتی برخورد کردند که موجب شد این کنسرت لغو شود.

وی ادامه داد:طبق برنامه ریزی هایی که انجام گرفته تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد که این کنسرت بعد از پایان ماه صفر در سالن پالیز شهر کرمان برگزار شود، تا ما شرمنده هواداران کرمانی نشویم.

طی اخباری که دوشنبه 23 شهریورماه به نقل از رضا صادقی در شبکه های مختلف مجازی منتشر شده بود که کنسرت موسیقایی وی به دلایل مجهول در شهر کرمان لغو شده است.

رضا صادقی

رضا صادقی 

صادقی در متنی به مناسبت لغو این کنسرت آورده بود:«متاسفانه به دلایل همیشه مجهول، کنسرت کرمان کنسل شد. خیلی مشتاق بودم برای دیدن تک تک یارانم اما حیف... شاید بعد از مرگ که لقب های متفاوت به آدم وصل می شه، رازهای سر به مهر هم فاش بشه. به هر روی از تمام جانانم عذرخواهی می کنم».

رضا صادقی در روزهای 24، 25 و 26 شهریورماه نیز در تالار حافظ شهر شیراز کنسرت هایی را برگزار می کند.

رضا صادقی ، علت لغو کنسرت رضا صادقی در کرمان

چرا کنسرت رضا صادقی در کرمان لغو شد؟
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 5
برگرفته از سینماخبر - /ک
این مطلب مفید بود ؟ 2 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف