نمناک فرهنگ و هنرموسیقی کنسرت سالار عقیلی در آمریکا گولاک کرد!
سالار عقیلی ، کنسرت سالار عقیلی
کنسرت های سالار عقیلی که «میخانه خاموش» نام دارد، در همکاری با سعید فرج پوری و حسین بهروزی نیا برگزارشده و می شود که رکورد جدیدی را ثبت کرده است.
تاریخ انتشار : 15 اردیبهشت 1395

کنسرت سالار عقیلی در آمریکا گولاک کرد!

سالار عقیلی با 21 کنسرت در تور آمریکا و کانادا رکورد اجرای تور کنسرت را شکست. وی همچنان خارج از ایران به سر می برد تا ادامه تورهای خود را برگزار کند.

این کنسرت ها که «میخانه خاموش» نام دارد، در همکاری با سعید فرج پوری و حسین بهروزی نیا برگزارشده و می شود.
 
سالار عقیلی و همسرش

سعید فرجپوری آهنگساز و نوازنده کمانچه به همراه حسین بهروزی نیا نوازنده عود با همراهی آواز سالار عقیلی ،حریرشریعت زاده و دو نوازنده دیگر تور کنسرت خود در آمریکا را از روزجمعه سوم اردیبهشت ما آغاز کردند.

کنسرت سالار عقیلی


کنسرت آلبوم «میخانه خاموش» در دو بخش اجرا می شود که در بخش اول آثار بی کلام حسین بهروزی نیا با اجرای گروه دستان گنجانده شده است و در بخش دوم 6 قطعه که به آهنگسازی سعید فرج پوری ساخته شده و همین طوز تصنیف وصف بر روی شعر سعدی توسط سالارعقیلی ساخته شده است،برای اولین باراز سوی وی اجرا می شود، اشعار این قطعات هم از آثار شاعرانی مانند اخوان ثالث، مولانا و سایه انتخاب شده و در دستگاه موسیقی ماهور و مایه اصفهان ساخته شده است.

کنسرت سالار عقیلی

«میخانه خاموش» مجموعه ای از قطعات و تصانیفی است که در آن سعید فرج پوری در سال 1390 روی اشعاری از مهدی اخوان ثالث، هوشنگ ابتهاج ،ه الف سایه، سیاوش کسرای، مولانا و ابوالقاسم لاهوتی تصنیف کرده است.

کنسرت سالار عقیلی در آمریکا گولاک کرد!

کنسرت سالار عقیلی در آمریکا گولاک کرد!
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 29
برگرفته از فردا/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 25 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف