نمناک فرهنگ و هنرموسیقی جنجال در کنسرت محسن یگانه با اسپری فلفل !
محسن یگانه ، شهر بم
محسن یگانه خواننده پرطرفدار کشورمان در شهر بم کنسرت داشت اما این کنسرت با قطع برق و استفاده از اسپری فلفل دچار اختلال شد.
تاریخ انتشار : 13 بهمن 1395

ایجاد اختلال در کنسرت محسن یگانه

در حالی محسن یگانه در شهر بم روی صحنه رفت که در میانه کنسرت شخصی با پخش اسپری فلفل در سالن برای ساعتی اجرای این خواننده را مختل کرد و این اتفاق هم منجر به درگیری هایی شد. محسن یگانه در پستی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام در این باره نوشت:

یگانه در نوشته اینستاگرامی خود از به کار بردن اسپری گاز فلفل در کنسرت خود خبر داد. او در این باره نوشت:« دیشب شب عجیبی بود، هنوز بهش که فکر می کنم حال خوبی سراغم نمیاد. هنوز دارم فکر می کنم و رابطه اسپری گاز فلفل و سالن کنسرت رو نمی فهمم، نمی دونم به تعهد و تلاش نوازنده هام برای ادامه اجرا روی استیجی که سرفه امونشونو بریده بود فکر کنم یا به برقی که به قصد متوقف کردنمون قطع می شد، یا به حال و روز طرفدارام که نمی تونستن خوب نفس بکشن اما پای اجرامون موندن.

دیشب خوشی کمترین حق مردمی بود که درد رو به اندازه کافی تجربه کردن، آدمایی که سیزده سال پیش یا مجبور شدن زندگی رو از صفر شروع کنن، یا تعداد افراد خانوادشون به صفر رسید.

ما که برناممون رو با انرژی اجرا کردیم و کنار هم شب رو خوب تموم کردیم، ولی نمی دونم تا کی باید ضربه خورده فقر فرهنگی و ذهن محدودِ تک و توک افرادی باشیم که برای مبارزه با حقوق شهروندی حقوق می گیرن.»

محسن یگانه

اختلال در کنسرت محسن یگانه با اسپری فلفل

جنجال در کنسرت محسن یگانه با اسپری فلفل !

جنجال در کنسرت محسن یگانه با اسپری فلفل !
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 64
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 54 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف