کولاک محسن یگانه در کنسرت جشنواره فجر + تصاویر

تاریخ انتشار : 28 بهمن 1393کد مطلب : 12006زمان مطالعه : 2 دقیقه
در پنجمین شب کنسرت های جشنواره موسیقی فجر ، محسن یگانه به همراه گروه خود به روی صحنه رفت و آهنگهای زیادی را در میان استقبال علاقمندان اجرا کرد.

شب گذشته 27 بهمن ماه،کنسرت موسیقی محسن یگانه و گروه موسیقی آگرین در پنجمین روز از سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر در مرکز همایش های برج میلاد و تالار ایوان شمس برگزار شد.

کنسرت محسن یگانه را می توان در این دوره از جشنواره یکی از باشکوه ترین و پر انرژی ترین کنسرت ها نام برد. 

شروع این اجرا از همان ابتدا و حتی قبل از شروع با استقبال بسیار زیاد و تشویق های پی در پی مخاطبان همراه بود و با حاضر شدن نوازندگان و بعد از آن اضافه شدن محسن یگانه به جمع آنها در سالن غوغا شد و مخاطبان این گروه را بسیار پر انرژی تشویق کردند. 

محسن یگانه

یگانه در خصوص آلبوم جدیدش گفت:جدا از بچه داری هایم در این اواخر هنوز به صورت دقیق مشخص نیست که آلبوم جدید چه زمانی پخش می شود ولی این آلبوم متفاوت تر و در خلوت شما بیشتر جا می گیرد و امیدوار هستیم که قبل از عید پخش شود و باز با هم در کنسرت ها بخوانیم. 

محسن یگانه

محسن یگانه قطعه حباب را از آلبوم حباب به عنوان اولین آهنگ در میان شور و شوق مخاطبان اجرا کرد.او در این کنسرت از آهنگ های قدیمی و پر طرفداری چون سکوت ،نباشی و رگ خواب ، هوایی شدی ، آخه دل من و عذاب را با همخوانی تماشاچیان خواند.

محسن یگانه

این خواننده پاپ  که شور و اشتیاق زیادی را در سالن به وجود آورده بود آهنگ های دلم ازت پره ،آهای خبر نداری ،اینجا جای تو نیست ،خیابونا ،باور کنم را با پشت زمینه های رنگی مناسب هر آهنگ برای علاقه مندان اجرا کرد.

یگانه در خصوص آلبوم جدید هم گفت:اسم آلبوم جدید رازی است در پیش من تا زمان پخشش و این آلبوم جبران قسمتی از الطاف شما به من است.

محسن یگانه

محسن یگانه

محسن یگانه

کولاک محسن یگانه در کنسرت جشنواره فجر + تصاویر

کولاک محسن یگانه در کنسرت جشنواره فجر + تصاویر : امتیاز : 4.5 تعداد رای : 87
این مطلب مفید بود ؟798
برگرفته از ایسنا-/ف
نظرات
وبگردی