سورپرایز در کنسرت محمدرضا گلزار + تصاویر

تاریخ انتشار : 19 اردیبهشت 1396کد مطلب : 49050زمان مطالعه : 2 دقیقه
حضور ناصر ملک مطیعی و پیام صالحی خواننده سابق گروه آریان در کنسرت محمدرضا گلزار سورپرایزی برای مردم و آقای سوپراستار بود.

ناصر ملک مطیعی در کنسرت محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار بازیگر موفق سینمای ایران تازه ترین کنسرت خود را در تاریخ 14 اردیبهشت ماه و در دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه برد و برای دومین بار میزبان هواداران خود در پایتخت بود. گلزار در این کنسرت گلچینی از محبوب ترین قطعات منتشرشده خود را برای دوستدارانش اجرا کرد.

کنسرت محمدرضا گلزار با دو سورپرایز همراه بود . ناصر ملک مطیعی بزرگ مرد سینمای ایران و خواننده سابق گروه آریان از مهمان ویژه این کنسرت بودند.

گزارشی از کنسرت اردیبهشت ماه محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار، سوپر استار خوش سیما و خوش صدای سینما این روزها مشغول برگزاری تور کنسرت های خود به رهبری “حامد برادران” است 14 اردیبهشت ماه برای دومین بار طی دو سانس و به تهیه کنندگی شرکت هنری “اکسیر نوین” در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

محمدرضا گلزار از حضور ناصر ملک مطیعی در کنسرتش یبسیار خوشحال شد و با انتشار تصویری از این مرد بزرگ در اینستاگرامش نوشت:با افتخار میزبان بزرگ مرد سینمای ایران، عالیجناب ناصرخان ملک مطیعی بودیم.

کنسرت محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار سوپراستار خوش صدای سینما

گلزار در این کنسرت با اجرای قطعه «چه جوری» روی صحنه حاضر شد و پس از خواندن قطعه اول ضمن سلام و خوش آمد گویی، گفت امشب اتفاق های غافلگیر کننده بسیاری را برایتان در نظر گرفته ایم و میهمان های بسیاری داریم.

گلزار با اجرای قطعاتی چون:“بهت عادت کردم”، “دلم شکست”، “لعنتی” و … هوادارانش را با خود همصدا کرد.

همچنین گلزار تازه ترین قطعه ی خود با عنوان “تو که نیستی”را که در شب کنسرتش منتشر کرده بود نیز با همراهی طرفدارانش اجرا کرد.

کنسرت محمدرضا گلزار

پیام صالحی خواننده گروه آریان در کنسرت محمدرضا گلزار 

اتفاق ویژه این کنسرت با اجرای قطعه «پرواز» رقم خورد؛ این قطعه که در دومین آلبوم گروه آریان منتشر شده بود، این بار پس از مدت ها روی صحنه درحالی اجرا شد که با نواختن موسیقی این اثر، پیام صالحی نیز روی صحنه حاضر شد و در کنار محمدرضا گلزار این قطعه را اجرا کردند.

کنسرت محمدرضا گلزار

ناصر ملک مطیعی در کنسرت محمدرضا گلزار 

گلزار در دومین اجرای خود در تهران میزبان میهمانانی چون:“فرهاد مجیدی، ناصر ملک مطیعی، امیرعباس گلاب، بهنام بانی، فرزاد فرزین، حسین یاری، منوچهر هادی و بهاره کیان افشار” بود.

کنسرت محمدرضا گلزار

تصویری از کنسرت محمدرضا گلزار 

ناصر ملک مطیعی و پیام صالحی در کنسرت محمدرضا گلزار

4.531
این مطلب مفید بود ؟283
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
نظرات
وبگردی