نمناک فرهنگ و هنرچهره ها ناگفته های مرجانه گلچین از لغو کنسرتش!
مرجانه گلچین ، عکسهای مرجانه گلچین
مرجانه گلچین در گفتگویی کوتاه و جذاب از علاقه اش به خوانندگی و علت لغو کنسرتش با امیرحسین مدرس در تهران سخن گفت.
تاریخ انتشار : 7 مهر 1395
بازدید : 3,925 نفر

ماجرای لغو کنسرت مرجانه گلچین

مرجانه گلچین بازیگر محبوب تلویزیون و سینما از خوانندگی و نواختن ساز تار گرفته است تا عشق ورزیدن به کار و حرفه اش بازیگری می گوید. گزیده ای از گفتگوی روزنامه هنرمند با مرجانه گلچین را در ادامه می خوانید.

- متأسفانه خیلی از مدیران درگیر میز هستند! من نمی دانم این میز چه خاصیتی دارد که وقتی پشت آن قرار می گیرید، همه مسائلی که تا پیش از این در ذهن داشتید، به شکل دیگری درمی آید. تا وقتی آن طرف میز هستیم، پر از ایده هستیم اما به محض این که پشت میز قرار می گیریم، فقط دستمان را محکم به میز می گیریم که نکند این موقعیت را از دست بدهیم! به قدری درگیر مسائل مالی شده ایم که خودمان را فراموش کرده ایم و این بزرگ ترین آفتی است که این روزها در عرصه هنر با آن روبرو شده ایم.

مرجانه گلچین

گفتگو با مرجانه گلچین

گلایه مرجانه گلچین از جراحی زیبایی

- خیلی وقت ها در مورد سن خانم ها که پرسیده می شود، سن خود را دروغ می گویند. وقتی از پشت سر خانومی را می بینیم، می گوییم یک دختر 18 ساله است اما به محض اینکه طرف برمی گردد، تمام صورتش پرتز و عمل شده و آنجا وحشت می کنیم. متأسفانه به محبوب بودن خودمان هم ناامن شده ایم. از این که فراموش شویم، می ترسیم. از این که کسی ما را دوست نداشته باشد، می ترسیم. زمانی که شغل و حریم خانواده و اجتماع امن باشد، دیگر ترسی ندارید. ازاین ماسکی که روی صورتم می اندازم، خسته می شوم. گاهی دلم می خواهد به همکارانم بگویم هیچ کدام از ما جای دیگری را در سینما و تلویزیون تنگ نکرده ایم، اگر این شرایط بوجود آمده، به دلیل حضور شخص سومی است که این موقعیت را بین ما گذاشته است. من از نامهربانی آدم ها احساس خستگی می کنم.

مرجانه گلچین

علاقه مرجانه گلچین به خوانندگی

نوازندگی مرجانه گلچین

- من سال هاست که با مادرعزیزم زندگی می کنم. رشته اصلی من موسیقی است. متأسفم که در این سال ها فعالیت بازیگرم باعث شد تا سازم را کنار بگذارم. ساز تخصصی و مورد علاقه من تار است و گاهی همراه با نواختن تار، آواز هم می خوانم. خواهر من صدای بسیار خوشی دارد و به شکل حرفه ای آموزش دیده است.

کنسرت مرجانه گلچین

- 8 سال پیش جز اولین کسانی بودم که به عنوان یک بازیگر، موسیقی را هم دنبال می کردم و می خواستم خواننده باشم. قرار بود تا کاری مشترک با آقای امیرحسین مدرس انجام دهم که دقیقاً شب اجرا این کنسرت، بلیت فروشی هم شد که درگیری بین حوزه هنری و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باعث لغو این کنسرت شد.

ناگفته های مرجانه گلچین از لغو کنسرتش!

ناگفته های مرجانه گلچین از لغو کنسرتش!
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 8
برگرفته از 24آنلاین - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف