درآمد کنسرت مهران مدیری به کجا میرسد؟!

تاریخ انتشار : 3 شهریور 1397کد مطلب : 70995زمان مطالعه : 3 دقیقه
کنسرت مهران مدیری در آخرین روزهای مردادماه با حضور چهره های سرشناس کشورمان در برج میلاد برگزار شد و درآمد آن صرف یک اتفاق نیک میشود.

هنرمندان در کنسرت مهران مدیری

مهران مدیری کارگردان ، بازیگر و مجری کشورمان که برنامه پرطرفدار دورهمی را در شبکه نسیم اجرا میکرد ، در برج میلاد روی صحنه رفت. کنسرت مهران مدیری در آخرین روزهای مردادماه در برج میلاد برگزار شد و به دلیل استقبال مخاطبان این کنسرت در اولین روز شهریور نیز تمدید شد.

هنرمندان و چهره های سرشناس کشورمان در کنسرت مهران مدیری حضور یافتند و علی اوجی با انتشار پستی درباره صرف شدن درآمد کنسرت مهران مدیری به خرید شیرخشک توضیح داد.

خرید شیرخشک با درآمد کنسرت مهران مدیری

علی اوجی بازیگر و دوست صمیمی مهران مدیری با انتشار عکسی از کنسرت مهران مدیری درباره عدم حضور همسرش نرگس محمدی در این کنسرت و اختصاص درآمد آن به خرید شیرخشک توضیح داد .

کنسرت مهران مدیری

علی اوجی ، رامبد جوان و نگار جواهریان در کنسرت مهران مدیری

علی اوجی با انتشار این عکس نوشت :کنسرت مهران مدیری با خاطره بازی فراوان به پایان رسید ... جای همه اونایی که نبودن خالی ... دم همه بچه ها گرم ... فقط لذت بردم... در این عکس جای مصطفی احمدی عزیزم بسیار خالیه ، برادری که بسیار دوستش دارم و سختی های زیادی رو با هم تجربه کردیم ، حامی خوبی ها ... تمام رفقای آوادیو که ترکوندن ... دوستان عزیز سکوت چنگ ... تمامی کارکنان برج میلاد و مخصوصا دوست عزیزم جناب جماعت مدیر مرکز همایش ها و جناب درویش پور مدیریت برج میلاد که در این کار خیر شریک بودن ... تمام در آمد این اجرا برای تهیه شیر خشک کودکان و نوزادان بی بضاعت مناطق محروم خرج خواهد شد ... و در آخر مهران مدیری عزیز و بی نظیر که همیشه فوق العاده اس و ...

پ ن :سامان جان احتشامی حرفه ایی که آرام و مهربان و درجه یک بود و هستو از روز اول ب عشق حمایت کرد. مسعود جان همایونی رفیق سال های دورم که عاشقشم و ترکوند و بابک جان ِریاحی پور مهربان و حرفه ایی که بودنش تجربه و عشق است و خودش می دون که چقدر دوسش دارم و تمام نوازندگان و گروه درجه یک مهران مدیری که هر چی از شخصیتشون بگم کم گفتم ...

دارمز نیما حمیدی ، پرکاشن جابر خدایاری، گیتار باس بابک ریاحی پور ، گیتار الکتریک مسعود همایونی ، پیانو سامان احتشامی ، تار گلنوش صالحی ، کمانچه سینا جهان آبادی، ویلن سل آتنا اشتیاقی ، کیبورد ساسان هاشمی ، تمبک و دف عمران فروزش دم همتون گرم.

پ ن ٢:دم همه عکاس ها و خبرنگاران و سایت و خبر رسان ها گرم . عکس کوروش جوان.

پ ن ٣ :جای نرگس جان محمدی در عکس خالیه که بدلیل بازی در سریال ستایش نتونست در کنسرت باشه.

تصاویر هنرمندان در کنسرت مهران مدیری

بسیاری از هنرمندان و چهره های سرشناس کشورمان در کنسرت مهران مدیری حضور یافتند و تصاویری از این شب متفاوت را در صفحه اینستاگرامشان ثبت کردند. در ادامه این مطلب تصاویری از هنرمندانی که به کنسرت مهران مدیری رفتند برایتان گردآوری کرده ایم که قطعا جذاب خواهد بود.

کنسرت مهران مدیری

امیرمهدی ژوله در کنسرت مهران مدیری

کنسرت مهران مدیری

گلاره عباسی و همسرش در کنسرت مهران مدیری

کنسرت مهران مدیری

نجمه جودکی و همسرش در کنسرت مهران مدیری

کنسرت مهران مدیری

بهنام بانی و حامد برادران در کنسرت مهران مدیری

کنسرت مهران مدیری

علی اوجی در کنسرت مهران مدیری

کنسرت مهران مدیری

علیرضا فغانی در کنسرت مهران مدیری

کنسرت مهران مدیری

برزو ارجمند و همسرش در کنسرت مهران مدیری

کنسرت مهران مدیری

رامبد جوان و نگار جواهریان در کنسرت مهران مدیری

حاشیه های جالب کنسرت مهران مدیری + عکس های هنرمندان

درآمد کنسرت مهران مدیری به کجا میرسد؟! : امتیاز : 5 تعداد رای : 15
این مطلب مفید بود ؟150
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب :
نظرات
وبگردی