نمناک فرهنگ و هنرموسیقی کنسرت های مهرماه در تالار وحدت
تالار وحدت ، برنامه های تالار وحدت
با آغاز فصل پاییز خوانندگان ایرانی در تالار بزرگ وحدت به اجرای کنسرت می پردازند. در اولین ماه فصل پاییز تالار وحدت میزبان اساتید و هنرمندان بزرگ کشور است.
تاریخ انتشار : 3 مهر 1392


«علیرضا قربانی»، سوم مهر شروع کننده کنسرت های این ماه است و قطعات آلبوم «حریق خزان» و چند قطعه جدید از ساخته های مهیار علیزاده را اجرا می کند. این کنسرت در روزهای سوم، چهارم و پنجم مهرماه ساعت 18 و 15 دقیقه و روزهای هفتم و هشتم مهرماه ساعت 21 در تالار وحدت برگزار می شود.
در همین بین گروه موسیقی «لیان» حال و هوای بوشهر را به تالار وحدت می آورد. روزهای چهارم و پنجم مهر ماه، محسن شریفیان به همراه گروهش قطعاتی از آلبوم «دینگومارو» را به خوانندگی آکا صفوی هر شب ساعت 21 اجرا می کند.

اجرای بعدی به نمایش موزیکال اختصاص داده شده است. این نمایش با نام «اشک ها و لبخندها» کاری از آنسامبل اپرای تهران به سرپرستی هادی قضات است که روزهای 9، 10 و 11 مهرماه ساعت 21 و 30 دقیقه در تالار وحدت به اجرا می پردازند.

در بین شلوغی اجرای بزرگسالان، کودکان نیز وارد شده اند و روزهای 10، 11 و 12 مهر را در تالار وحدت به خود اختصاص داده اند. گروه موسیقی کودکان «ایران زمین» به سرپرستی سودابه سالم، 10 و 11 مهرماه ساعت 17 و دوازدهم ساعت 15 به اجرا می پردازند.

گروه «پارس» به سرپرستی ناصر نظر از 15 تا 18 مهرماه ساعت 17 مهمان تالار وحدت است و کنسرت خود را تقدیم علاقمندان می کند.
کنسرت گروه «قمر» به سرپرستی نوید دهقان و خوانندگی امیر محمد تفتی 17 و 18 مهرماه ساعت 21 و 30 دقیقه در تالار وحدت برگزار می شود و در آن سازهای کوبه ای جدیدی را معرفی می کنند.

کنسرت گروه «سرو آزاد» با یک شب اجرا در تالار وحدت میزبان علاقه مندان خود می شود. این گروه به سرپرستی مجید درخشانی و خوانندگی وحید تاج نوزدهم مهرماه ساعت 21 و 30 دقیقه به اجرا می پردازد.

اجرای بعدی توسط گروه کر فیلارمونیک به رهبری علیرضا شفقی نژاد از 23 تا 25 مهرماه ساعت 21 و 30 دقیقه در تالار وحدت انجام می شود.

روزهای 26 و 27 مهرماه نیز گروه خنیام به سرپرستی پری ملکی در ساعت 21 و 30 دقیقه میزبان علاقمندان خود است.

در پایان این ماه نیز کنسرت دف و نی بیژن کامکار به تالار وحدت می آید. در این کنسرت که بیژن کامکار خواننده آن است، سازهایی نظیر نی، دف و سازهای کوبه ای وی را همراهی می کنند. این کنسرت 29 و 30 مهرماه ساعت 21 و 30 دقیقه در تالار وحدت برگزار می شود.

کنسرت های مهرماه در تالار وحدت

کنسرت های مهرماه در تالار وحدت
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از irna.ir
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف