نمناک اخباردانشگاه زمان برگزاری کنکور سراسری 98 تغییر کرد؟
کنکور 98 ، آزمون سراسری 98
مشاور عالی سازمان سنجش زمان دقیق برگزاری کنکور سراسری سال 98 را اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 24 دی 1397

آخرین وضعیت برگزاری کنکور 98

تسنیم: مشاور عالی سازمان سنجش گفت:15 مهر ماه در پیک سنجش اعلام کردیم آزمون سراسری سال 98 در تاریخ 13 و 14 تیر ماه 98 برگزار می شود و زمان برگزاری کنکور تغییری نکرده است.

حسین توکلی اظهار کرد:در اطلاعیه ای که 15 مهر ماه منتشر شد اعلام کردیم ثبت نام آزمون سراسری سال 98 از روز چهارشنبه 24 بهمن 97 آغاز و تا روز پنجشنبه دوم اسفند ادامه خواهد داشت. 

وی افزود:آزمون سراسری سال 98 در روزهای پنجشنبه 13 و جمعه 14 تیر ماه 98 برگزار می شود و اگر با ماه رمضان تلاقی می کرد زمان برگزاری آزمون تغییر و معمولا در هفته اول تیر برگزار می شد. 

پیش از این عبدالرسول عمادی در واکنش به اعتراض دانش آموزان پایه دوازدهم نسبت به فاصله کم پایان امتحانات نهایی و برگزاری کنکور گفته بود:" کنکور به شدت محدود شده است و می توان در بازه زمانی دیگری آن را برگزار کرد. زمانی که جمعیت داوطلبان کنکور زیاد بود در تیرماه برگزار می شد اما هم اکنون چون تعداد داوطلبان کاهش یافته می توان کنکور را در مردادماه برگزار کرد و نظام آموزش و پرورش نمی تواند خودش را با کنکور هماهنگ کند".

انتهای پیام/م

تغییر زمان برگزاری کنکور سراسری سال 98

زمان برگزاری کنکور سراسری 98 تغییر کرد؟
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 303
این مطلب مفید بود ؟ 176 127
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف