نمناک سرگرمیدیدنی ها کوتاه کردن مو با دهان! + تصاویر
کوتاه کردن مو ، مو
انتشار فیلمی باورنکردنی از آرایشگری انصار احمد در بنارس کشور هند که با دهان قیچی را نگه داشته و موهای مشتری ها را کوتاه می کند،باعث به شهرت رسیدن وی شد.

آرایشگری که با دهان مو کوتاه می کند

هنر آرایشگری با وجود اینکه تبحر و استعداد خاصی را می طلبد و نیاز به دقت و توجه بیشتری دارد اما باز هم کسانی هستند که بیش از اندازه از این نعمت برخوردارند و خیلی ماهرانه کار خود را انجام می دهند که در بعضی مواقع واقعا باورش سخت می شود،در سرزمین هند آدم های عجیب زیادی زندگی می کنند، این بار هم آرایشگری در آن ظهور کرده که با دهانش می تواند موها را کوتاه کند!

انصار احمد در بنارس کشور هند آرایشگری می کند، اما پس از انتشار ویدئویی که او را نشان می دهد با دهان قیچی را نگه داشته و موهای مشتری ها را کوتاه می کند، خیلی معروف شد.

خیلی از ما روش های عجیب وغریب کوتاه کردن مو را دیده ایم، از کسی که با شمشیر سامورایی این کار را انجام می داد تا کسی که با چشم های بسته دست به کار می شد! اما کاری که احمد انجام می دهد، کاملاً جدید و متفاوت است و همین موضوع هم باعث شده صفی طولانی جلوی آرایشگاه او بسته شود و همه بخواهند از یک «کوتاه کردن کامل» بهره بگیرند.

کوتاه کردن مو با دهان

احمد انصار از سن خیلی کم کار کوتاه کردن مو را انجام می داده و این کار را با روش های سنتی یاد گرفته است، اما 15 سال قبل به دلیل یک تصادف مشکلی برای دستش پیش می آید که در پی آن نمی تواند با یکدست به کارش ادامه دهد. او برای حل این مشکل از دهانش به جای دست دیگرش استفاده می کند. البته خودش دراین باره می گوید:«در آن زمان نمی توانستم کارکنم و مشکلات زیادی هم برایم به وجود آمده بود، اما با سه سال تلاش و تمرین توانستم یاد بگیرم از دهانم استفاده کنم و حالا به راحتی می توانم موهای دیگران را کوتاه کنم.»

کوتاه کردن مو با دهان

مدت زمانی که احمد برای کوتاه کردن موی یک فرد نیاز دارد، بین 25 تا 30 دقیقه است و برای مشتری هایش مهم نیست که حتی بیشتر هم منتظر بمانند، چون درنهایت او خیلی خوب این کار را انجام می دهد و نتیجه فوق العاده ای بر جای می گذارد.

به دلیل توجهی که رسانه ها و مردم به احمد و کاری که انجام می دهد، داشته اند. حالا او می خواهد این روش مو کوتاه کردن را در کتاب رکوردهای گینس و به نام خودش ثبت کند. او قصد دارد به مدت 25 ساعت در یک مکان عمومی و رایگان موی دیگران را کوتاه کند.

گرچه او به دنبال ثبت کردن نامش هست، اما بیشترین تلاشش را برای آموزش کسانی که معلولیت دارند گذاشته و سعی دارد مرکزی را برای این کار تأسیس کند، تاکنون او توانسته به چند کودک معمول در روستای خودش آموزش آرایشگری بدهد.

کوتاه کردن مو با دهان! + تصاویر

کوتاه کردن مو با دهان! + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از پرشین وی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف