نمناک ورزشفوتبال کوتینیو جانشین اینیستا در بارسلونا ؟!
کوتینیو ، فیلیپه کوتینیو
کوتینیو هافبک برزیلی باشگاه لیورپول یکی از گزینه های پیش روی تیم بارسلونا برای نقل و انتقالات فصل آینده است .
تاریخ انتشار : 20 فروردین 1396

کوتینیو در لیست خرید بارسلونا

یکی از گزینه های مد نظر بارسلونا برای خرید فصل آینده فیلیپه کوتینیو هافبک برزیلی باشگاه لیورپول است که در این تیم خوش درخشید و همواره به عنوان بهترین ها از او نام برده میشود.

هرچند کوتینیو چند ماه پیش قرارداد خود را با لیورپول تمدید کرد؛ ولی گفته می شود که این تمدید قرارداد به شرطی صورت گرفته است که کوتینیو در صورت دریافت یک پیشنهاد خوب از باشگاهی همچون بارسلونا، اجازه جدایی دریافت کند؛ مشابه اتفاقی که سه سال پیش برای سوارز افتاد و چند ماه پس از تمدید قرارداد با لیورپول، با رقم 80 میلیون یورو راهی بارسا شد.

کوتینیو گزینه پیش روی بارسلونا برای فصل آینده

کوتینیو بعد از درخشش در تیم فوتبال لیورپول دوباره به تیم ملی برزیل دعوت شده است. باشگاه بارسلونا یکی از تیم هایی است که شرایط این بازیکن را به دقت زیر نظر دارد. کوتینیو به دلیل رابطه نزدیکش با نیمار، ستاره بارسلونا می تواند بهترین گزینه برای خرید تابستانی بارسلونا باشد.

کوتینیو

کوتینیو هافبک برزیلی باشگاه لیورپول

بارسلونا این ستاره برزیلی را یکی از گزینه های جانشینی آندرس اینیستا، هافبک و کاپیتان خود می داند. اینیستا به زودی 33 ساله خواهد شد و نمی تواند در جریان فصل در همه بازی ها برای بارسلونا حضور داشته باشد. وی قرار است در تابستان پیش رو برای تمدید قرارداد با بارسلونا مذاکره کند.

ادمیلسون، ستاره برزیلی سابق بارسلونا در مورد کوتینیو، هافبک لیورپول و هموطنش صحبت کرده است:به نظرم کوتینیو یکی از بهترین بازیکنان است. او می تواند خرید خوبی برای بارسلونا جهت جانشینی اینیستا باشد. البته این موضوع به تصمیم سران بارسلونا بستگی دارد.

کوتینیو به تازگی به عنوان بهترین گلزن برزیلی لیگ برتر انگلیس دست پیدا کرده است. این بازیکن در این فصل توانسته در ترکیب لیورپول نمایش های بی نقصی داشته باشد و پیشرفت زیادی کند.

یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپول به خوبی می داند که در آینده ای نزدیک مجبور به فروش این بازیکن ملی پوش خود خواهد شد.

کوتینیو جانشین اینیستا در بارسلونا ؟!

کوتینیو جانشین اینیستا در بارسلونا ؟!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف