نمناک اخبارحوادث مرگ تلخ کودکان سوری به دست فروشنده بی وجدان + تصاویر
کودکان سوری ، پناهندگان سوری
پناهندگان سوری از راه آب در حال مهاجرت بودند که ناگهان قایق دچار مشکل شد و همگی به آب ریختند اما آنجا بود که کار بیرحمانه فروشنده ای از ترکیه موجب غرق شدن و مرگ کودکان سوری شد.
تاریخ انتشار : 7 آبان 1394
بازدید : 9,145 نفر

غرق شدن و مرگ کودکان سوری با جلیقه های نجات قلابی

طبق اخبار و تصاویر منتظر شده شمار زیادی از پناهندگان سوری که به کشورهای اروپایی سفر کرده بودند به دلیل استفاده از جلیقه نجات تقلبی دچار حادثه شدند.

فروشنده ی بی رحمی در ترکیه این جلیقه های نجات قلابی را به فروش رسانده و گروهی از پناهندگان که از طریق آبهای ترکیه در حال سفر به کشورهای اروپایی بودند با استفاده از این جلیقه های نجات دچار حادثه شدند.

مرگ کودکان سوری

حادثه زمانی رخ داد که در میان راه قایق مسافربری قاچاقچیان انسان دچار مشکل شد و به دلیل ناتوانی در رفع مشکل، قایق غرق شد و تمام سرنشینان قایق ها در آب پراکنده شدند. انجا بود که پناهندگان سوری متوجه غیراستاندارد بودن جلیقه های نجات شده و برای نجات زنان و کودکان تلاش کردند. متاسفانه 5 نفر از این پناهندگان در آب افتاده غرق و جان خود را از دست دادند که 3 نفر از این 5 نفر کودکان بی گناه سوری بودند.

مرگ کودکان سوری

کودکان سوری

نیروهای امداد تا غروب چهارشنبه توانستند 242 نفر را نجات دهند .بعد از این حادثه دولت آلمان مسئولان این فاجعه را به دلیل انتقال پناهندگان در تاریکی و شرایط سخت مسئول این حادثه اعلام کرد.

پناهندگان نجات یافته توسط نیروهای امداد ایتالیا به این کشور منتقل شدند.

مرگ کودکان سوری

کودک غرق شده سوری

 

 

 

کودکان سوری ، مرگ تلخ کودکان سوری به دست فروشنده بی وجدان + تصاویر

مرگ تلخ کودکان سوری به دست فروشنده بی وجدان + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 22
برگرفته از دیلی میل - /ن
این مطلب مفید بود ؟ 19 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف