انتشار تصویری از دوران کودکی مهدی یغمایی بهانه ای شد تا با این خواننده موسیقی کشورمان در گذر زمان بیشتر آشنا شویم ، در ادامه تصاویری از این خواننده را مشاهده میکنید.

مهدی یغمایی از کودکی تا امروز

مهدی یغمایی خواننده موسیقی پاپ کشورمان که به عنوان داور در برنامه شب کوک در شبکه نسیم حضور داشت تصویری از دوران کودکی اش را منتشر کرد . انتشار این عکس از دوران کودکی مهدی یغمایی بهانه اش شد تا با این خواننده موسیقی پاپ کشورمان بشتر آشنا شویم.

مهدی یغمایی خواننده سرشناس کشورمان در گذر زمان

مهدی یغمایی

عکسی از دوران کودکی مهدی یغمایی

مهدی یغمایی ازسال 1372 نواختن پیانو و خواندن آواز سنتی را شروع کرد و بعداز سالها تلاش در به دست آوردن تجربه درخواندن آواز سنتی به آرامی تصمیم خود را درتغییر سبک خوانندگی عملی کرد تا اینکه درسال 1380 باتوجه به داشتن مهارت کامل درخواندن آواز سنتی با سبکی نو و جدااز موسیقی سنتی پا به عرصه موسیقی ایران به صورت حرفه ای نهاد.

مهدی یغمایی

مهدی یغمایی در کنار پدرش

مهدی یغمایی ابتدا همکاری خود را با گروه ژوان آغاز نمود و در همین راستا آلبومی شامل 12 قطعه موسیقیکه از جمله معروفترین آنها میتوان به دختر بهار ؛ سایه ؛ دلم تنگه ؛ ستاره جون و .. اشاره نمود را منتشر کردند.

مهدی یغمایی

عکسی از دوران نوجوانی مهدی یغمایی

مهدی یغمایی، به مناسبت در گذشت «مرتضی پاشایی» قطعه «بخواب آروم» را تقدیم این هنرمند دوست داشتنی کرد. ترانه این اثر را «علی حسین پور» سروده و تنظیم آن را «پورزاد اعلایی» بر عهده داشته است. آهنگسازی این قطعه را خود مهدی یغمایی انجام داده است.

مهدی یغمایی

مهدی یغمایی در جوانی

نام مهدی یغمایی قبل از مسابقه شب کوک برای کسانی که با آهنگ های روز و خوانندگان آشنا بودند شناخته شده بود اما مسابقه شب کوک مهدی یغمایی را که به عنوان داور شب کوک در این برنامه حضور داشت به گوش تمام مردم ایران آشنا کرد .

مهدی یغمایی

مهدی یغمایی و برادر کوچکترش

مهدی یغمایی

مهدی یغمایی و مادرش

مهدی یغمایی در گذر زمان + تصاویر

مهدی یغمایی در گذر زمان + تصاویر : امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
این مطلب مفید بود ؟92
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب :
نظرات
وبگردی