نمناک اخبارپزشکی و سلامت زایمان عجیب کودک 7 ماهه ای که باردار بود! + تصاویر 16+
کودک باردار ، جنین زنده داخل شکم بچه
کودک 7 ماهه یک جنین زنده را در شکم خود باردار بود که با کمک جراحان این جنین از شکم این کودک خارج شد.
تاریخ انتشار : 13 اسفند 1396

کودکی باردار و جنین زنده داخل شکمش

رشد عجیب و خطرناک جنین داخل شکم کودک خردسال هندی تیم پزشکی را برای جراحی اورژانسی آماده کرد ، دختربچه هندی به دلیل اختلال نادر مادرزادی دچار چنین مشکلی شده بود.
زندگی کودکی که جنین زنده ای داخل شکمش در حال رشد بود در معرض خطر قرار گرفت چرا که وضعیت رشد جنین نگران کننده تر از حد انتظار بود.
دختربچه 7 ماهه هندی به نام "پرینسا راتاوا " دچار مشکلی عجیب بود که تا پیش از این تنها 200 مورد از آن در سرتاسر جهان گزارش شده است ؛ این دختربچه خردسال جنین زنده ای داخل شکم داشت که به سرعت در حال رشد بود .
کودک باردار
براساس گزارشات ،والدین این دختر بچه 2 ماه پیش متوجه علامت وجود موجودی زنده داخل بدن فرزندشان شدند اما احساس کردن مسئله ی مهمی نیست و احتمالا اشتباه فکرمی کنند ، این علامت هشدار دهنده مدتی بعد رشد کرد و آنها را نگران کرد تا راهی بیمارستان شوند و واقعیت ماجرا را دریابند.
 
تیم 6 نفره جراحی بیمارستان "گوجارات" به سرعت برای خارج کردن جنین زنده آماده شدند و بعد از یک عمل جراحی سخت موفق شدند جنین 130 گرمی را از بین کلیه و روده ی کودک خارج کنند. دکتر رکسش جاشی، رئیس بخش جراحی کودکان، گفت:"جنین رشد طبیعی داشته است و همانطور که در تصویر مشاهده میکنید ستون مهره های طبیعی، بافت های مغزی و برخی از اندام ها را دارد.
کودک باردار

تیم جراحی مسئول نجات جان کودک باردار 7 ماهه هندی

کودک باردار

زایمان عجیب و عکس جنین زنده ی داخل شکم کودک باردار

زایمان عجیب کودک 7 ماهه ای که باردار بود! + تصاویر 16+

زایمان عجیب کودک 7 ماهه ای که باردار بود! + تصاویر 16+
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 68
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 57 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف