نمناک سرگرمیگوناگون عاقبت تنها گذاشتن کودک با اسب ! + فیلم
کودک با اسب ، پسر بچه های بازیگوش
پسر بچه کنجکاوی که مادرش او را با یک اسب در خیابان تنها گذاشته بود با اذیت کردن اسب باعث شد که به او جفتک بیندازد و با قفسه سینه کودک برخورد کند.

رها کردن کودک با اسب در خیابان

کودکان دسته ای از انسان ها هستند که به علت یک عضو جدید کره زمین به شدت دارای احساس کنجکاوی نسبت به محیط پیرامون خود دارند و به نحوی در تکاپوی این هستند تا بتوانند با محیط پیرامون خود به خوبی آشنا شوند.

اما همان گونه که مستحضر هستید، برخی از ابزارها و وسایل هستند که بسیار خطرناک هستند و نباید به کودکانمان اجازه دهیم تا از آنها استفاده کنند تا آسیبی جبران ناپذیر به خود وارد نکنند.

با این حال والدین نقش بسیار مهمی در این زمینه دارند و باید بطور تمام و کمال به کودکان خود توجه کنند تا آنها منجر به بروز مشکلی غیر قابل جبران نشوند. برای مثال کودکان بنابر حس و حال کنجکاوی ذاتی خود علاقه دارند تا هر چیزی را لمس کنند و برای آنها تفاوتی ندارد و بدون هیچ اهمیتی می توانند اشیاء تیز و برنده ای را لمس کنند... !

عکس کودک با اسب

جفتک انداختن اسب به کودک کنجکاو و بازیگوش

برای مثال اخیرا ویدیویی در صفحات مجازی منتشر شد که در آن یک پسر بچه بازیگوش و کنجکاو زمانیکه توسط مادرش تنها رها شده بود، به سمت یک اسب در کنار رستوران رفت و بنابر عادات و رفتارهای کودکانه، یک مشت به او زد و اسب نیز برای دور کردن وی، به او جفتک انداخت که خوشبختانه با کودک برخورد نکرد.

این درس عبرتی برای پسر بچه نشد و مجددا در طی تصمیمی به سمت اسب رفت و دو مشت به او زد و اسب نیز مجددا به او جفتک انداخت که متاسفانه با قفسه سینه وی برخورد کرد و پسر بچه را به سمت موتور سیکلت پرتاب نمود. در نهایت مادر پسر بچه بعد از آنکه متوجه این اتفاق شد، به سمت وی آمد.

بنابراین لازم است بدانید که شما در مقابل کودکانتان مسئول هستید و برای انجام این مسئولیت باید نهایت تلاش خود را به کار بگیرید تا مشکلی برای آنها رخ ندهد.

ویدیو هیچ زمان کودکان را در کنار اسب ها تنها رها نکنید

تنها بودن کودک با اسب که موجب اتفاقی عجیب شد

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف