نمناک سرگرمیگوناگون درخواست ناراحت کننده کودک بیمار تالاسمی از مادرش
کودک بیمار ، داستان نارحت کننده کودک بیمار
گفتگو کوتاه مادر جوان و کودک بیمارش که تنها 4 سال داشت توسط یک دوست در فضای مجازی منتشر شد ، گفتگویی که دل همه را به درد آورد.

درخواست ناراحت کننده کودک بیمار 4 ساله از مادرش دل همه را به درد آورد

اگر پای صحبت والدین کودکان بیمار نشسته باشید خوب می دانید که آنها حاضرند خود به جای فرزندشان درد و ناراحتی را تحمل کنند چرا که دیدن فرزندشان در چنین وضعیتی برایشان غیرقابل تحمل است به خصوص اگر بیماری جدی بوده و درمان شدت بیشتری داشته باشد.

اینها پیش زمینه ای بود برای ماجرای نارحت کننده ی کودک بیمار 4 ساله که از مادرش درخواست کرد تا به روشی درد او را پایان بخشد. 

"دو سیهان " 4 ساله به دلیل تلاسمی و اختلال هموگلوبین خون مدتهاست در بیمارستان بستری است و به واسطه وضعیت جسمی ضعیفی که دارد تحمل درد و مراحل درمانی را ندارد برای همین از مادرش درخواست کرد تا او را دفن کند ؛ "دو شیان" یک روز وقتی روی تخت بیمارستان بی حال افتاده بود به مادرش گفت :مادر مرا دفن کن

مادر که سعی می کرد این حرف را به سمت خوشایندی هدایت کند گفت دوست داری با من قایم باشک بازی کنی ؟ دوست داری کجا پنهان شوی تا تو را پیدا کنم ؟

" دو " در پاسخ با سوالات مادرش گفت :مرا واقعی دفن کن چون دیگر نمی توانم درد را تحمل کنم برای همین مرا زیر خاک و در زمین دفن کن تا برای همیشه درهایم تمام شود.مادر " دو سیهان" با شنیدن این جملات تلخ ماجرا را با یکی از دوستانش در میان گذاشت و به عنوان درد و دل این جملات را برای او در فضای مجازی ارسال کرد .

کودک بیمار

خواسته ناراحت کننده کودک بیمار تالاسمی از مادرش

همدردی کاربران فضای مجازی با کودک بیمار 

دوست مادر " دو" تصمیم گرفت این جملات و خواسته های ناراحت کننده کودک 4 ساله را در شبکه های اجتماعی منتشر کند و از همه ی مردم درخواست کمک برای درمان او داشته باشد ؛ موجی از پیام های پر محبت و کمک های نقدی سرازیر شد تا در مدت زمان کوتاهی 134.550 دلار برای درمان او در یک بیمارستان تخصصی جمع شود.

شرایط جراحی پیوند مغز استخوان برای این کودک فراهم شد اما بعد از جراحی وضعیت او چندان مساعد نبود .تب و عفونت بالا شرایط بهبود را ضعیف کرده بود برای همین بعد از چند روز تحمل درد به مادرش گفت که من برای همیشه می خواهم بخوابم و تو بهتر است از این به بعد به خودت بیشتر برسی تا خستگی هایت رفع شود . متاسفانه دقایقی بعد از این گفتگوی ناراحت کننده "دو سیهان" از دنیا رفت.

درخواست ناراحت کننده کودک بیمار تالاسمی از مادرش

درخواست ناراحت کننده کودک بیمار تالاسمی از مادرش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 11
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف