نمناک اخبارجامعه کشف کودک بیمار در سرویس بهداشتی بیمارستان! + عکس
کودک بیمار ، عکس بچه بیمار
زن جوان زمانی که پسرش را به دستشویی برد با صحنه ی ناراحت کننده ای مواجه شد ، کودک بیمار در وضعیتی نا مناسب کف سرویس بهداشتی بیمارستان افتاده بود.
تاریخ انتشار : 15 بهمن 1396

کودک بیمار توسط پدرش در دستشویی بیمارستان رها شده بود

در حالیکه تقریبا تمام والدین برای مراقبت از فرزند انشان و رفع نیازهای آنها هر کاری می کنند هستند برخی از پدر و مادرهایی که به دلایل مختلف و در شرایط گاها سخت کودک خود را رها کرده و سرنوشت او را به نقطه ای نامعلوم گره می زنند. در یکی از تصاویر و پست های تازه منتشر شده در فضای مجازی نمونه ای از چنین رفتاری را می بینیم ، پدری که به دلیل بیماری فرزندش او را در بیمارستان جا می گذارد.
 کودک بیمار

عکس ناراحت کننده از کودک بیماری که پدرش او را در دستشویی بیمارستان رها کرد

 
هزینه های سنگین بیمارستان سالیانه موجب مرگ و یا حتی رها شدن چندین کودک توسط والدین شان می شود ، یکی از کاربران فیس بوک تصاویری ناراحت کننده از کودک بیماری که در دستشویی بیمارستان رها شده بود منتشر کرد .
به گفته ی "نتیزن" این کودک به دلیل بیماری که داشته احتمالا توسط والدینش رها شده است . او در کنار این عکس نوشت : در یکی از بیمارستان های کودکان فیلیپین وقتی پسرم را بعداز معاینه توسط پزشک به دستشویی بردم با صحنه ی باورنکردنی روبرو شدم ، کودک ضعیف و بیماری داخل دستشویی روی زمین دراز کشیده بود با کمی دقت بیشتر متوجه شدم که او همان کودکی بیماری است که ساعتی پیش با پدرش در حیاط بیمارستان دیده بودم . از قرار معلوم پدر این کودک او را رها کرده بود تا کسی برای درمان بیماری اش اقدام کند.

کشف کودک بیمار در سرویس بهداشتی بیمارستان! + عکس

کشف کودک بیمار در سرویس بهداشتی بیمارستان! + عکس
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 19
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف