نمناک اخبارسیاست افشاگری هولناک کودک داعشی مقابل دوربین +عکس
کودک داعشی ، مصاحبه با کودک داعشی
یک کودک داعشی با صورتی پوشانده مقابل خبرنگار نشست و از جنایات تروریست های تکفیری گفت ، افشاگری های تکان دهنده این پسربچه خاطرات هولناکی را بازگو می کرد.
تاریخ انتشار : 3 آذر 1395

رسوایی کودک داعشی از آموزش های تروریست ها به کودکان

کودکی با نام محمد، در حالی که چهرۀ خود را پوشانده بود، در مصاحبه با تلویزیون سومریۀ عراق توضیح داد که چگونه داعش او را به صف نیروهای نظامی خردسال خود – موسوم به «شیر بچگان خلافت» - کشانده و چه خاطرات هولناکی را برای او رقم زده است.

کودک داعشی

افشاگری های هولناک کودک داعشی  

این کودک عراقی گفت:«داعش کودکان را از مساجد جمع می کرد. آن ها عصا را با چنان شدتی بر شکم بچه ها می زدند که عصا می شکست. بلوک ها را با سر بچه ها می شکستند. آن ها بچه ها را شست شوی مغزی می دادند. بچه ها را به خطوط مقدم می بردند، اما خودشان از آن منطقه باز می گشتند».
محمد، افزود:اگر کودکان پیوستن به اردوگاه های نظامی داعش را نمی پذیرفتند، مجازاتی سخت در انتظار خانواده های آنان بود.
او با بیان اینکه داعش برخی از کودکان را مجبور کرده که عملیات اعدام و سر بریدن را انجام دهند، افزود:«داعش پیش از فرار از مناطق شرق موصل صدها کودک را ربود. نیمی از آنان مرده اند و نیمی دیگر به سوریه منقل شده اند»

افشاگری هولناک کودک داعشی مقابل دوربین +عکس

افشاگری هولناک کودک داعشی مقابل دوربین +عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از العالم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف