کودک دو ساله در لباسشویی
دختر بچه 2 ساله چینی زمانیکه در تکاپو سرگرم شدن بود، وارد ماشین لباسشویی شد که چند ساعت بعد توسط مامورین آتش نشانی نجات یافت.

خارج کردن دختر بچه 2 ساله از لباسشویی

در میان تمام اتفاقات خوبی که ممکن است در طول زندگی هر یک از ما رخ دهد، متولد شدن نوزادی که می تواند با عطر و بویش تمام محیط خانواده و خانه را تغییر دهد، قطعا از زیباترین و جذاب ترین اتفاقات ممکن می باشد. اما کودکان زمانیکه متولد می شوند، به دلیل عدم آشنایی با دنیای اطراف خود، در تلاش و تکاپو آشنا شدن با دنیای جدید خود خواهند بود.

به همین دلیل از اصلی ترین و مهم ترین وظایف والدین می توان به این اشاره کرد تا بتوانند نوزاد خود را از هر اتفاق عجیب و شوکه کننده ای حفظ کنند. برای مثال روز گذشته تصاویر متعددی از یک دختر بچه 2 ساله در رسانه های مجازی کشور چین به شدت منتشر شد که توانست با بازدید و واکنش های مختلفی روبرو شود.

جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

دختر بچه 2 ساله ای از استان چنگدو کشور چین برای اینکه سرگرم شود و بتواند هر چه بهتر به بازی های کودکانه خود مشغول شود، تصمیم گرفت تا به داخل ماشین لاسشویی برود که متاسفانه درون آن گیر افتاد.

والدین او بعد از متوجه شدن این موضوع، فورا اقدام به خارج کردن او از لباسشویی کردند که با موفقیت روبرو نشدند که در ادامه آنها با ماموران آتش نشانی تماس گرفتند و آنها فورا خودشان را به محل رساندند.

گروه 7 نفره از آتش نشانان ابتدا تصمیم به جابجایی ماشین لباسشویی گرفتند و سپس با گرفتن مچ پای آن، موفق به نجات این دختر بچه بازیگوش چینی شدند که خوشبختانه هیچ آسیبی به او وارد نشد و توانست با سلامتی کامل خارج شود.

خارج کردن دختر بچه 2 ساله از لباسشویی

1.98
این مطلب مفید بود ؟35
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی